Úvod Koktail Piešťanci, ktorí robia veci inak, sa opäť stretnú v Elektrárni

Piešťanci, ktorí robia veci inak, sa opäť stretnú v Elektrárni

REKLAMA

Elektrárňa pripravila už druhý večer venovaný prezentácii šikovných ľudí z Piešťan. Na podujatí s názvom Made in Piešťany vol.2 sa zoznámite s Piešťancami, ktorí robia veci inak a po svojom 7 of players. O svoje príbehy a skúsenosti sa podelia už v piatok 23. júna, podujatie sa začína o 19.30 hodine. Stručné prezentácie doplnené obrazovými materiálmi, ale aj spevom, tancom a chutným pivom 포레스트검프 다운로드. To je charakteristika formátu, ktorého cieľom je predstaviť širokej verejnosti šikovných ľudí z regiónu.

Tentoraz pozvanie prijali úspešná modelka Nikoleta Kováčová, ktorá so svojou mamou Renátou pripravuje blog Raw Mother&Daughter zameraný na surovú a vegánsku stravu Got downloaded. Málokto vie, že za úspešným brnenským konceptom SKØG Urban Hub stojí Piešťanec. Peter Kollár porozpráva o svojom nápade vytvoriť miesto pre stretávanie, kultúru a dobrú kávu, ktoré sa dostalo aj na stránky The New York Times Versacek.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Katka Žgančíková a chce všetkých oklobúčiť. Značka Alate millinery zobrazuje zhmotnenie jej predstavy o nosení klobúkov ako spôsob každodennej zábavy, ako súčasť životného štýlu Windows Subscribers. Pre fotenie svojich výrobkov využila ich autorka nedávno aj inšpiratívne priestory Elektrárne.

S Piešťanmi je cez jedného zo svojich zakladateľov spojené aj Slobodné Vinárstvo sentence. Tento nezávislý rodinný podnik sa s veľkým úspechom venuje výrobe oranžových vín z bielych odrôd, ktoré fermentujú na šupkách. O svoje skúsenosti s varením piva sa podelia zakladatelia piešťanského remeselného pivovaru Simeon 막돼먹은 영애씨 다운로드. Zlatý mok varia v našom meste už skoro rok a v Elektrárni Piešťany ho budete môcť aj ochutnať.

Made in Piešťany vol.2 začína v piatok 23 Lee Kun-chul's Good Morning Pops. júna o 19.30 h v Elektrárni Piešťany. Vstupné 3 €/ 2€ (študenti, seniori, ZŤP). Predaj lístkov hodinu pred predstavením v Elektrárni Piešťany Imodio Language Pack.

Elektrárňa Piešťany bola postavená v roku 1906 ako obecná mazutová elektráreň a aktívne sa využívala až do roku 1945. Jej vlastníkom je Západoslovenská energetika, a.s web page Excel. (ZSE). V súčasnosti je Elektrárňa Piešťany Centrom kreatívnej energie a umenia, kde prebieha vzdelávanie, popularizácia vedy a ostatných disciplín prostredníctvom prednášok, workshopov, diskusií a interaktívnych výstav. Jej priestory slúžia tiež na prezentáciu rôznych foriem umenia ako je divadlo, hudba, architektúra, dizajn a nové médiá.

-TS Elektrárňa Piešťany-

REKLAMA