Úvod Koktail Park, Lido i Lodenica, pozrite sa na známe lokality z netradičnej perspektívy

Park, Lido i Lodenica, pozrite sa na známe lokality z netradičnej perspektívy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Za značkou Blonde Chamomile stojí zakladateľ občianskeho združenia Sieť Dobra Ľubomír Harmanovský a fotografka Sofi Szoke 맥용 프리미어 다운로드. Kreatívna dvojica sa v poslednej dobe venovala vytváraniu panoramatických fotografií Piešťan, vďaka čomu je k dispozícii fascinujúci výhľad na lokalitu Lodenice, Lida i Mestského parku 위닝2013 다운로드. Netradičnú perspektívu na notoricky známe lokality si navyše môžete vychutnať aj prostredníctvom virtuálnej reality. V rozhovore s miestnym aktivistom Ľubomírom Harmanovským sa dozviete ako celý nápad vznikol, prečo sa rozhodol robiť panorámy, čo chystá v najbližších mesiacoch i ako sa dostal k lietaniu s dronmi 고인체 폰트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ako si začínal s dronmi Phonebus movie?

Oslovila ma kamarátka Sofi ktorá mala k dispozícii drona na točenie videí však nemala ambície pilotovať, hľadala niekoho šikovného so záujmom pustiť sa do niečoho nového a kreatívneho. Od malička to bol môj sen – mať „lietadielko na ovládanie“ a ihneď ma to nadchlo gta v apk 다운로드. Naštudoval som si inštruktážne videa, vyškúšal to a ihneď mi to išlo, zrazu som objavil svoj nový koníček. So Sofiou sme začali spolupracovať a vytvorili sme značku Blonde Chamomile ubuntu 14.04 다운로드.

Prečo práve Blonde Chamomile?

(smiech) Je to niečo ako Dolce Gabbana alebo Hewlett-Packard… Pohrali sme sa s našimi priezviskami – mňa v škole volali Harmanček, čo je anglicky chamomile a Sofia má priezvisko Szoke, čo je po maďarsky „blond“ m4s.

Prečo si sa rozhodol robiť práve panorámy Download the Cultshow Saga Collection?

Je to veľmi zaujímavý spôsob ako posunúť fotografiu na inú úroveň. Je to veľmi efektné a divákovi to dá možnosť detailne si prezrieť priestor z úplne novej perspektívy mr one day. Takisto v dobe prichádzajúcej virtuálnej reality vytvára možnosť použiť VR okuliare a „preniesť“ sa do vzduchu.

Aké práce ste doteraz urobili 레지던트 이블3 다운로드?

Boli to hlavne videá ktoré sme robili pre radosť, ale aj niekoľko videí zo Zóny bez Peňazí pre občianske združenie Sieť Dobra ktorého som spoluzakladateľom. Niekoľko videí sme urobili pre našich kamarátov (napríklad z vydarejnej akcie Jumping na Lodenici) a známych. Videa ktoré robili pre radosť, ale aj zlepšovanie našich nielen leteckých schopností. Hravou formou sme ohýbali rôznorodosť uhlov pohľadu, ktoré dokážete použiť z inej výšky a veľa sne skúšali čo sa nám zapáči.

Čo plánujete do budúcnosti?

Keďže sme svoje práce zverejňovali pritiahli pozornosť bližšieho aj vzdialenejšieho okolia a ľudia začali mať záujem, ktorý postupne rastie. Keďže zákon vymedzuje spôsob použitia tejto techniky, nemôžeme nadaľej pokračovať na hobby úrovni. Najbližšie kroky budú teda smerovať na kurz operátora dronov, absolvovanie skúšok a certifikácia na pilota UAV. Po tomto kroku už budeme môcť komerčne ponúkať tieto služby.

-lt/Zdroj a foto: Blonde Chamomile-

REKLAMA