Úvod Koktail Otužilci budú spomínať na Karola Kevana – Kevanova stovka už v sobotu

Otužilci budú spomínať na Karola Kevana – Kevanova stovka už v sobotu

REKLAMA
Esesko

Dnes, 13. februára 2018, si pripomíname nedožité 94. narodeniny piešťanského otužilca a športovca Karola Kevana. Bol aj propagátorom zdravého spôsobu života zadig. Otužilci si na nestora slovenských otužilcov spomenú v sobotu 17. februára o 14:00 h na nábreží Váhu pri hoteli Magnólia.

Karol Kevan

Karol Kevan sa v roku 1965 sa verejne predstavil svojej rodine a spolupracovníkom, že dokáže plávať v chladnej vode Váhu 제3의 매력 다운로드. Ako 56 ročný sa stal vegetariánom. Cvičil jogu a reiki. Dlhé desaťročia sa plávaním vo Váhu počas zimy a diaľkovým plávaním cez leto udržiaval v kondícii second story of the gossip. Absolvoval množstvo pretekov v behu v zime i v lete. Napríklad piešťanské preteky o železného muža v roku 1982 v dĺžke 222 kilometrov za 24 hodín 생일 노래 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanskí otužilci a nadšenci z iných miest si v deň jeho narodenín zaplávali aj spolu s ním, keď mu ešte zdravie dovoľovalo. „Spomienka sa Karola Kevana sa uskutoční v sobotu 17 SchoolRumble. februára o 14. hodine vstupom do Váhu pri hoteli Magnólia,“ informoval organizátor podujatia Martin Valo.

TS/red Foto: mp

REKLAMA