Úvod Koktail O lásku k prírode a turistike sa rozhodli podeliť s Piešťancami

O lásku k prírode a turistike sa rozhodli podeliť s Piešťancami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Členovia turistického klubu TJ Bezovec Piešťany začali jar brigádou na brehoch Sĺňavy, počas ktorej vyzbierali niekoľko vriec odpadkov Versacek. Značkárov čaká v najbližšom období výmena všetkých turistických smerovníkov a obnova turistického značenia v Považskom Inovci, ktoré budú počas niekoľkých najbližších rokov slúžiť milovníkom prírody a turistiky Windows Subscribers. Najdôležitejšie bude označenie všetkých 3 trás na Čertovu pec a na pláne je aj obnova zrušeného smerovníka na Bakchus vile i čistenie hrobu neznámeho vojaka medzi Bakchus vilou a Havranom sentence. Keď si chcete ísť užiť turistiku, určite sa 1. apríla vyberte na 61. ročník Otvorenia 100 jarných kilometrov. Ak ste sa ešte náhodou nerozhodli komu darujete 2 % z daní KST TJ Bezovec bude určite dobrou voľbou 막돼먹은 영애씨 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Chystáme aj predĺženie žlto značkovaného turistického chodníka na železničnú stanicu, ktorý bude nazvaný „Chodník Karela Domina“ Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Tento známy botanik, ktorý pôsobil v Piešťanoch za čias Wintera napísal knihu o piešťanskej kvetene. Chodník vás zoznámi s rôznymi zaujímavosťami, o ktorých ste isto nevedeli Imodio Language Pack. My sme sa o nich dozvedeli aj z nevydaného turistického sprievodcu od Jána Makoňa z roku 1945, ktorú autor pripravoval viac rokov, no po znárodnení jeho tlačiarne sa mu publikáciu nepodarilo vydať web page Excel. Našou snahou je v spolupráci s Balneologickým múzeom Imricha Wintera knihu doplniť aj o historické fotky. Pre čitateľa bude kniha plná zaujímavých zákutí a starých názvov kopcov či archaizmov priamo z pera autora,“ informuje o jednej z aktivít Michal Fiala Sharebox download.

Ján Makoň bol značkár a vášnivý turista, ktorý dokonale poznal Inovec a chcel ho priblížiť aj hosťom z kúpeľov. Jeho nevydaná publikácia prináša zaujímavý pohľad na okolie Piešťan, pričom v knihe je spomínaný aj hrad Bana i miesta ako Nasypanica alebo informácie o tom, kde sa dalo na Gonových lazoch kúpiť mlieko Financial Supervisory Service ci.

„V budúcom roku budeme organizovať aj jedno z najdôležitejších podujatí klubu slovenských turistov a to je Celoslovenský zraz turistov, na ktorom sa zúčastňuje v priemere 800 turistov 귀를 기울이면 다운로드. Počas 1. júlového týždňa 2018 budú Piešťany žiť turizmom a sprievodnými podujatiami. Podarilo sa nám obnoviť aj turistickú nástenku pri stanici, ktorá vám spolu s mapou Považského Inovca priblíži našu činnosť,“ dopĺňa Michal Fiala.

Ak máte nápady ako zlepšiť činnosť združenia, prípadne sa k nemu chcete pridať ozvite sa na mail tjbezovec@gmail.com alebo napíšte na facebookovú stránku. Viac informácií o činnosti klubu, ktorý pôsobí od roku 1970, nájdete na stránke webovej stránke

-lt/Zdroj a foto: KST TJ Bezovec-

REKLAMA