Úvod Koktail Nové „Tuli kino“ otvorili v šamorínskom multifunkčnom rezorte

Nové „Tuli kino“ otvorili v šamorínskom multifunkčnom rezorte

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Myšlienka Tuli vakov od piešťanského dizajnéra a výtvarníka Michala Staška zaujala aj tvorcov x-bionic® sphere, multifunkčného komplexu v Šamoríne, ktorý vznikol na mieste športového areálu Element rezort Sunflower of Detective Conan Flame. Sedenie na farebných vakoch ponúkajú vo víkendovom kine.

13906823_1259624734102356_8158538379174999661_nAko uvádzajú prevádzkovatelia komplexu na svojej web stránke, „jedinečné Tuli®Cinema s originálnym dizajnom je prvé kino svojho druhu na Slovensku nvda. Na mieru navrhnutá sála je vybavená netradičným a pohodlným sedením Tuli®, ktoré bolo na mieru prispôsobené potrebám diváka.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Predstavenia sú naplánované pravidelne od piatku do nedele spring framework file. Prvé premietanie v novom Tuli cinema odštartovali v piatok 5. augusta filmom Krotitelia Duchov a thrillerom Jason Bourne.

Michal Staško je aj autorom dizajnu Múdrej ponorky v mestskej knižnici, jeho ruku pripomína interiér viacerých kaviarní v Piešťanoch a ako dizajnér získal niekoľných významných ocenení Kung Fu Yo download.

-inf-, Zdroj: FB udalosti, FB Staško design

REKLAMA