Úvod Koktail Nové „Tuli kino“ otvorili v šamorínskom multifunkčnom rezorte

Nové „Tuli kino“ otvorili v šamorínskom multifunkčnom rezorte

REKLAMA

Myšlienka Tuli vakov od piešťanského dizajnéra a výtvarníka Michala Staška zaujala aj tvorcov x-bionic® sphere, multifunkčného komplexu v Šamoríne, ktorý vznikol na mieste športového areálu Element rezort Sunflower of Detective Conan Flame. Sedenie na farebných vakoch ponúkajú vo víkendovom kine.

13906823_1259624734102356_8158538379174999661_nAko uvádzajú prevádzkovatelia komplexu na svojej web stránke, „jedinečné Tuli®Cinema s originálnym dizajnom je prvé kino svojho druhu na Slovensku nvda. Na mieru navrhnutá sála je vybavená netradičným a pohodlným sedením Tuli®, ktoré bolo na mieru prispôsobené potrebám diváka.“

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba

Predstavenia sú naplánované pravidelne od piatku do nedele spring framework file. Prvé premietanie v novom Tuli cinema odštartovali v piatok 5. augusta filmom Krotitelia Duchov a thrillerom Jason Bourne.

Michal Staško je aj autorom dizajnu Múdrej ponorky v mestskej knižnici, jeho ruku pripomína interiér viacerých kaviarní v Piešťanoch a ako dizajnér získal niekoľných významných ocenení Kung Fu Yo download.

-inf-, Zdroj: FB udalosti, FB Staško design

REKLAMA