Úvod Koktail Nové dobrodružstvo na Libertách, tento raz k Čiernemu moru

Nové dobrodružstvo na Libertách, tento raz k Čiernemu moru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najskôr neúspešná cesta do Liberca, potom veľký úspech v podobe dosiahnutého Jadranu a teraz, nová výzva v podobe Čierneho mora. Partia mladíkov z Červeníka sa chystá na nové dobrodružstvo a hľadajú ľudí, ktorí by im pomohli 김동률 mp3 다운로드.

11866215_1010023792371691_2684852932190893435_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Správy o trojici kamarátov Borisovi Dzíbelovi, Lukášovi Heskovi, Matejovi Megovi, ktorí sa na jedno-prevodových bicykloch značky Liberta vydali na 860 kilometrov dlhú perepúť, písali vlani počas leta regionálne i celoslovenské média 게리모드 게임 다운로드. Svojim projektom zaujali. Už rok predtým sa pokúsil doraziť na Libertách do Liberca. Tento zámer im však nevyšiel. Trasa bola pre jedno-prevodové bicykle a jazdcov, na ktorých viezli kompletnú batožinu, príliš náročná 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드. Pri ceste do Chorvátska už mali sprievodné vozidlo, ktorého vodič Martin Hesko, okrem technickej podpory zabezpečoval aj foto a video dokumentáciu cesty sap hana studio.

Tento rok si chalani latku ešte zdvihli. Včera sa na ich FB profile objavil tento status: „Ako sme napísali v predošlom príspevku, že chystáme niečo nové, tak je to tu java spring! Po minuloročnom projekte Na Liberte k Jadranu sa v lete opäť chystáme sadnúť na starú Libertu a zamieriť k vode, tentokrát k Čiernemu moru. Trasa bude ale dlhšia, náročnejšia, a preto už teraz začíname hľadať nových partnerov, ktorí by nás vedeli akýmkoľvek spôsobom podporiť Download an earlier version of Chrome. Ak by si o niečom vedel, neváhaj nám napísať.“

Ak teda o niekom viete, alebo by ste mali sami záujem podporiť tento zaujímavý projekt, neváhajte 지포스 그래픽카드 다운로드. Snáď sa aj po tomto lete budeme môcť spolu pozrieť na podobne zaujímavé video ako je toto z cesty k Jadranu.

-th- Foto a video: Martin Hesko
REKLAMA