Úvod Koktail Nasledujúci víkend sa bude niesť v Piešťanoch v znamení jahodových pochúťok

Nasledujúci víkend sa bude niesť v Piešťanoch v znamení jahodových pochúťok

REKLAMA

Počas nadchádzajúceho víkendu, od piatka 16. júna do nedele 18. júna, si môžete užiť Piešťanský víkend jahodových pochúťok 생일 노래 다운로드. Pripravujú ho členovia oblastnej organizácie cestovného ruchu. V Zuckmann Ville a v kaviarňach hotelov Park a Máj si budete môcť dopriať jedlá, ktorých základom sú chutné jahody od miestnej pestovateľskej firmy Plantex SchoolRumble. Tá má plantáže neďaleko Piešťan v Borovciach a v Bučanoch. V ponuke sú dezerty, ale aj nápoje a hlavné jedlo s netradičnou omáčkou Environment Special.

REKLAMA
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Pestré jahodové menu pripravili v Zuckmann Ville, ktorú nájdete na pešej zóne v centre mesta pbvm90.dll. Ak prídete vysmädnutý ako prvý si môžete dať v krásnom prostredí zrekonštruovanej historickej budovy Jahodový Aperolspritz alebo Jahodové bellini, čo sú lahodné letné nápoje, ktorým dominujú jahody z polí neďaleko Piešťan 영화 베스트셀러 다운로드. Slnečné počasie posledných dní jahodám veľmi prospieva, takže majú výbornú chuť. V Zuckmanne ďalej pre vás chystajú ako hlavný chod Filet tresky s jemne pikantou jahodovou salsou a výberom listového šalátu tensof flow. Filet tresky je jemne opečený a výnimočnú chuť mu dodáva sladko-jemne ostrá omáčka. Ak by ste mali zálusk aj na sladké, môžete si dať domáce palacinky s vanilkovou ricottou, jahodami a sorbetom 명량 영어자막 다운로드.

Zuckmann Villa sa nachádza na Winterovej ulici 56 v Piešťanoch. Otváracie hodiny piatok a v sobotu od 7:30 do 23:00 h scx-1360 driver. V nedeľu je otvorené od 7.30 do 20:00 h.

V rámci Piešťanského víkendu jahodových pochúťok si v kaviarni hotela Park môžete dopriať tri sladké pochúťky 일곱개의 대죄 1기 다운로드. Prvou je Jahodová poézia. Hotelová cukrárka takto nazvala nadýchaný smotanovo – tvarohový krém s jahodami. Druhou bude Jahodovo – rebarborový pie – krehké cesto plnené osviežujúcou jahodovo – rebarborovou plnkou s lahodnou šľahačkou 프로듀스101 보름달 다운로드. No a napokon Falošné jahodové tiramisu, teda ľahký piškót prekladaný jogurtom a jahodami.

Hotel Park, leží v príjemnom a tichom prostredí na okraji mestského parku tesne pri rieke Váh (Nábrežie Ivana Krasku 2, Piešťany). Hotelová kaviareň s letnou terasou a detským ihriskom s množstvom atrakcií pre deti je  otvorená v čase od 9:00 do 22:00 hod.

Jahodové pochúťky vás čakajú aj v kaviarni hotela Máj. Servírovať sa bude jahodová bublanina z nadýchaného domáceho piškótového cesta bez umelých prísad a jahodový ovocný pohár so šľahačkou a zmrzlinou, ktorého základom je výberová zmrzlina HS select.
V piatok od 19:00 h do 23:00 h sa v kaviarni koná tanečný večer, takže si môžete užiť i príjemné chvíle vo dvojici pri romantických rytmoch hudby.

Medical wellness hotel Máj sa nachádza v južnej časti mesta, neďaleko rieky Váh a vodnej nádrže Sĺňava (Hlboká 49, Piešťany). Kaviareň  je v prevádzke denne od 11:00 do 23:00 hod.

TS Rezort Piešťany

REKLAMA