Connect with us

Koktail

Najrýchlejším lezúňom je Ninka

Published

on

Reklama

Na Deň detí sa uskutočnilo nespočetné množstvo akcií. Najmenšie deti si dali zraz v Materskom centre Úsmev a pretekali o titul  najrýchlejší lezúň Piešťan.

[singlepic id=14258 w=320 h=240 float=left]Malých pretekárov sa postavilo na štart päť. Po zodvihutí štartovacieho tigra, začali presvedčovacie manévre rodičov. Tí lákali svoje ratolesti do cieľa na hračky, lopty a mobilné telefóny. Víťazkou sa stala deväťapolmesačná Ninka Studená. Síce najskôr nič nenasvedčovalo tomu, že práve ona vyhrá, keďže si po štarte pohodlne sadla a premýšľala či sa niekam vydať. Napokon vyštartovala ako strela a tesne popri stene schovaná za ostatnými súťažiacimi, tak že sme ju ani nestihli odfotiť, dorazila do cieľa. Ak jej to pôjde takto aj ďalej, o pár rokov sa môžeme tešiť, že prinesie medaile aj z atletických majstrovstiev sveta :-).

Reklama

Pozrite si fotogalériu:

[nggallery id=777]

Reklama

Registrovaní úžívatelia na portáli PNky.sk majú prístup k fotografiám z vybraných akcií a môžu si ich stiahnuť vo vyššom rozlíšení.  Okno na prihlásenie a registráciu nájdete na stránke  úplne vpravo hore. Registráciou získate taktiež služby newslettru. Časom budú pre registrovaných čitateľov prístupné ďalšie bonusy navyše. Ak teda chcete fotografie z pretekov lezúňov, po registrácii vám budú na tomto mieste k dispozícii.

[member]Kliknite na túto linku a stiahnite si zip súbor s fotografiami (15 MB). Rozlíšenie fotografií je 1600×1067 px. Fotografie sú určené na osobné použitie. Nesmú sa publikovať v médiach a používať na komerčné účely bez súhlasu autora .[/member]

REKLAMA

 

Populárne články