Úvod Koktail Najkrajším bicyklom Piešťan je modrý Beach Cruiser

Najkrajším bicyklom Piešťan je modrý Beach Cruiser

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Minulý víkend sa uskutočnil prvý ročník súťaže o Najkrajší bicykel Piešťan. Desiatku bicyklov a ich majiteľov ste mohli vidieť v rámci kvetinového korza Obit.

Prvý ročník súťaže síce neprilákal davy hrdých majiteľov bicyklov, ale prilákal prvých odhodlaných nadšencov, ktorí sú dobrým základom na rožširovanie cyklistických aktivít v meste Subtitles in Spanish. „Piešťany sú mestom bicyklov. To je neodškripiteľný fakt. Piešťanci zväčša vlastnia niekoľko bicyklov, každý na inú príležitosť Skelelton Key. Bicykle sú jedným z prvkov mesta, ktorý mu dáva atmosféru. Keď v meste stretnete pekný bicykel, na ktorom si dal jeho majiteľ záležať, poteší to oko i dušu Happy meed mr. Preto sme sa rozhodli usporiadať túto súťaž, aby sme mohli oceniť a spojiť ľudí, ktorí tvoria atmosféru Piešťan,“ povedal Tomáš Hudcovič z OZ Pro Civitate 최신가요 2019 11월 다운로드. Partnerom súťaže bol Modrofúz.sk, obchod s peknými bicyklami do mesta, kde sa okrem predaja venujú aj prerábkam starých bicyklov a majú skúsenosti ako vdýchnuť dvojkolesovému tátošovi neopakovateľný ráz 윈도우7 pro 32비트 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Práve ľudia z Modrofúza mali hlavné slovo pri výbere najkrajšieho bicykla. Tým sa stal modrý Beach Cruiser, na ktorom sa viezol jeho majiteľ Dominik Vailing 궁서체 다운로드. Podľa Martina  Chupáča hlavným dôvodom výberu tohto bicykla bol jeho štýlový vzhľad a to ako neuveriteľne „pasoval“ k svojmu majiteľovi 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드.

[singlepic id=35572 w=520 h= float=center]

Na druhom mieste sa umiestnil bicykel Po dedkovi 삼국지 5 다운로드. Tak ho definovala  jeho majiteľka Diana Garafová z Krakovian. Bicykel bol štýlovo zrepasovaný, pričom bola zachovaná hrdza na blatníkoch a zakonzervovaná lakom Janiceed. Vznikol tak zaujímavý medený vzhľad. Porota ocenila aj štýlové detaily ako napríklad kožené rukoväte na riadidlách.

[singlepic id=35586 w=520 h= float=center]

Na treťom mieste skončil bicykel značky Favorit, ktorý si opravoval jeho majiteľ Miroslav Kadlíček z Piešťan. Porota ocenila striebornú výzdobu na čiernom ráme bicykla.

[singlepic id=35583 w=520 h= float=center]

Špeciálnu cenu, kvalitný zámok Abus,  si odniesol Peter Veverka z Piešťan za jeho bicykel Amsterdam. Dokonalé zladenie majiteľa a bicykla boli aj v tomto prípade hladným dôvodom udelenia ocenenia.

[singlepic id=35581 w=520 h= float=center]

Ak ste bicykle náhodou nevideli, môžete si ich pozrieť v galérii.

[nggallery id=1939]

Autor: db Foto: T. Hudcovič

REKLAMA