Úvod Koktail Naj HAPPY dievča je z Piešťan

Naj HAPPY dievča je z Piešťan

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Video, ktorého hlavnou hviezdou je Michaela Galová, má na Youtube 2,3 mil. pozretí. Piešťanka v ňom účinkuje spolu s ďalšími Slovákmi, ktorí žijú, pracujú alebo navštívili Vysoké Tatry 베트남사전 다운로드.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sGrHwBlf-7M[/youtube]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Klip je súčasťou celosvetového projektu Pharrella Williamsa, ktorý v spolupráci s organizáciou United Nation of Foundation vyzval tancujúcich ľudí k natočeniu videa na svoju skladbu Happy Google Photos. Tá je dnes globálnym hitom a video z Vysokých Tatier patrí k trojici najsledovanejších v rámci tohto projektu.

Michaela Galová sa do klipu dostala tak trochu náhodou Kakao Music. Pracuje pre Tatry mountain resorts a príležitostne ju pozývajú na fotenia pre rôzne značky. Jedno z týchto fotení sa uskutočnilo na Lomnickom štíte, kde boli prítomní aj autori tatranskej verzie videoklipu Happy Oracle 11g.

„Keďže som bola rozhodnutá, že budem fotiť v plavkách, spýtali sa ma, či by som im nezatancovala do pripravovaného videa. Súhlasila som, nakoľko som sa zabávala a mala dobrú náladu,“ hovorí Piešťanka 다음 영어 사전 다운로드.

Natáčanie podľa jej slov trvalo iba 15 minút. „Zima mi nebola, na Lomničáku svietilo slnko, bola čistá obloha a bezvetrie.“

Keď jej poslali hotové video, bola z výsledku príjemne prekvapená Download 15 times of gentleman's dignity. „Som pozitívny človek a mám pocit, že to bolo odovzdanie šťastia z mojej strany do celého sveta. Niektoré veci nám prídu do života nečakane a bolo to aj v prípade Happy 7zip. Teší ma, že som sa na tom mohla podieľať a ukázať svetu radosť, ktorú v sebe mám. Pokiaľ sa to ľuďom páči, tak to teší aj mňa a nie je nič krajšie, ako keď sa ľudia smejú,“ dodala Michaela Galová Drama Friends.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0gnOWpBj6aI#t=41[/youtube]

(mp)

REKLAMA