Úvod Koktail Na Trenčianskom hrade predvedú zamilované panstvo

Na Trenčianskom hrade predvedú zamilované panstvo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trenčiansky hrad si pre svojich návštevníkov prichystal na nedeľu prvého mája program, inšpirovaný ľúbostnými príbehmi jeho pánov Sketch Crack. Prehliadky budú obohatené o krátke divadelné etudy, ktoré budú zobrazovať milostné peripetie majiteľov hradu v rôznych obdobiach.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Zaznejú ľúbostné sonáty v podaní súboru starej hudby MUSICA POETICA a vyznania lásky piesňou v interpretácii vokálnej skupiny VOX 13-hour download. Návštevníci budú mať taktiež možnosť spraviť si romantické fotky pod rozkvitnutou hradnou čerešňou. Súčasťou programu budú aj pravidelné vystúpenia sokoliarskej skupiny BIATEC, ktorá predvedie lety dravcov, a dobového spolku HEREDITAS PATRUM, ktorý priblíži návštevníkom šerm z obdobia stredoveku a dobové tance,“ uviedol Andrej Škvaro z oddelenia marketingu Trenčianskeho múzea internet attachments.

plagat-maj

Hrad otvorí svoje brány o 9:00, pričom prvá prehliadka hradu začne o 9:30 Russen Crack. Ďalšie prehliadky budú nasledovať v polhodinových intervaloch. Posledná prehliadka vstúpi do hradu o 17:00.

Zdroj: Tlačová správa TH, foto: www.trencin.sk, video: You Tube

REKLAMA