Úvod Koktail Na Topfeste tento víkend aj kníhkupectvo, hvezdáreň a najväčší stan v histórii

Na Topfeste tento víkend aj kníhkupectvo, hvezdáreň a najväčší stan v histórii

Tohtoročný festival Topfest otvorí svoje brány, presnejšie brány svojho stanového mestečka už vo štvrtok na pravé poludnie. Vo štvrtok bude vjazd do stanového mestečka možný len z ulice Kláštorská a v piatok 30 동경표류일기 다운로드. júna 2017 od 9.00 hodiny bude otvorené aj parkovisko v smere od Hornej Stredy, rovnako ako aj všetky vchody do areálu, čo platí aj pre VIP. Okrem skvelých koncertov na troch hlavných pódiách aj prenosná hvezdáreň, filmové megahity, basketbalové ihrisko, výstava a požičovňa áut, zaujímavé diskusie, skvelé jedlo, kníhkupectvo, či burza kníh – to všetko prichystal festival Topfest na piešťanskom letisku pre svojich návštevníkov na prvý prázdninový víkend, presnejšie tento piatok a sobotu Sunnyside downloads.

Rag ‚N‘ Bone Man (Rory) by Deans Chalkley for Sony Records

Na parkovanie budú vyhradené dve parkovacie zóny gunshots. Jedna sa nachádza pri zjazde z D1 v Hornej Strede – na tomto parkovisku je prísny zákaz stanovania pri autách. Vstup na druhú parkovaciu zónu sa nachádza na ulici Kláštorská, táto zóna je vyhradená na stanovanie pri autách 퍼펙트 월드 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

 „Vzhľadom na zvýšené bezpečnostné riziko, pribudli tento rok okrem zvýšenej kontroly pri vstupoch aj kontroly prichádzajúcich automobilov pri vjazde do parkovacích zón, čo môže mať za následok časové zdržanie na vstupe, na ktoré chceme vopred všetkých návštevníkov upozorniť Sketch Crack. Je potrebné s tým rátať už pri plánovaní návštevy festivalu a rátať s dostatočnou časovou rezervou,“ uvádza organizátor festivalu Dušan Drobný 13-hour download.

Hudobná produkcia festivalu sa bude odohrávať hlavne na troch hlavných pódiách, ktoré nesú označenie Black, White a Blue stage. Posledne menovaný stage sa nachádza v najväčšom stane, aký kedy stál na piešťanskom letisku – dosahuje úctihodné základné rozmery 55 x 110 metrov. V sprievodnom programe festivalu pribudlo zopár noviniek, medzi ktoré určite patrí napr internet attachments. stan siete kníhkupectiev Panta Rhei. Ten prinesie na Topfest okrem skvelých kníh aj množstvo zaujímavých osobností a aktivít, diskusie, prezentácie, známe osobnosti, workshopy, kvízy a filmy Russen Crack.

Foto © Miroslav Žebrák

Ak máte doma knihu, ktorú ste už prečítali a chceli by ste si ju vymeniť za nejakú inú alebo len tak niekomu venovať, vezmite ju so sebou na TOPFEST a prineste do stanu Panta Rhei Sesse download. Obohatiť svoju knižnú zbierku si budete môcť aj v rámci Burzy kníh, kde si za symbolické ceny nakúpite množstvo zaujímavých titulov. Tohtoročný Topfest sa bude niesť aj v znamení umenia 윈도우 글꼴 다운로드. Svoj talent predstavia ôsmi výtvarníci česko-slovenskej špičky, na ktorých čaká poriadna výzva. Spojenie predstaviteľov rôznych výtvarných štýlov, dva dni plné maľovania, čoho výsledkom bude jeden spoločný obraz.

Ďalší z partnerov televízia JOJ prichádza s novým projektom Be The One. Pomôže Vám stať sa hviezdou festivalu, za pomoci profesionálov. V beauty zóne sa profi kaderníčka a make up artist značky Gosh postarajú o vašu visáž, obliecť sa budete môcť do dokonalého festivalový out fit od značky Sugarbird. Ak budete mať šťastie uvidíte sa aj na Jojke.

Vďaka gastro zóne neostane nikto hladný. Okrem klasickej festivalovej ponuky
v podobe cigánskej či klobás si budete môcť pochutiť na špecialitách z tradičnej slovenskej kuchyne či ochutnať niečo zo svetového street foodu.

Po prvýkrát vznikne na piešťanskom letisku aj basketbalové ihrisko, kde si budete môcť len tak vyskúšať presnosť vašich rúk, či v sobotu dokonca zahrať v turnaji Topfest 3×3 – stačí vyplniť prihlášku na stránke festivalu.

V Topfest shope budú v ponuke okrem merchandise predmetov súvisiacich
s festivalom aj lístky na vlaky Železničnej spoločnosti Slovensko a z areálu festivalu do centra Piešťan Vás odvezie Topfest vláčik.

Chýbať nebude ani fun zóna a zábavné atrakcie s kolotočmi, či výstava a požičovňa automobilov spoločnosti Buchbinder. Tá ponúkne aj možnosť vyhrať auto na víkendovú dovolenku zadarmo.

„Keďže samotné koncerty začínajú v piatok a sobotu už o 10:40 hodine na Topfeste bude čo robiť, kde zabaviť sa a aj na čo pozerať počas dňa aj noci – už ostáva len vybrať si…Tak verím, že si naši návštevníci tento rok vyberú a hlavne užijú výbornú atmosféru na piešťanskom letisku,“ dopĺňa Dušan Drobný.

Predaj vstupeniek bude aj na mieste konania pri vstupoch do areálu, predpredaj vstupeniek v sieťach Ticketportal.sk, Predpredaj.sk a Zijemehudbou.sk za zvýhodnenú cenu 50€! Všetky informácie, bezpečnostné pokyny, aj informácie o zakázaných predmetoch na festivale nájdu návštevníci festivalu na www.topfest.sk

-TS TOPFEST-

REKLAMA