Úvod Koktail Na Lubinu mieria desiatky Škodoviek

Na Lubinu mieria desiatky Škodoviek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Československý zraz vozidiel ŠKODA do roku výroby 1989 sa už po štvrtý raz uskutoční v obci Lubina v česko-slovenskom pohraničí 구글스케치업 다운로드. Podujatie je tretím dielom Moravsko – Slovenského poháru, pozostávajúceho zo Škoda zrazov v Senici, Blansku, aktuálnom v Lubine a nasledujúcom v Brne 유니팩 다운로드. Organizátori očakávajú viac ako stovku vozidiel, ktoré sú už klenotmi česko-slovenskej automobilovej histórie.

plagat_CS_ŠKODA_2015_oficial kopie

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zrazu sa zúčastňujú vozidlá Škoda, BAZ a TAZ do roku výroby 1989 vrátane modelov Favorit a Forman.  CS ŠKODA zraz je jediný, ktorý prebieha na území dvoch štátov (SR-ČR) súčasne Sweet life download. Miestom konania je obec Lubina v okrese Nové Mesto nad Váhom, konkrétne areál pamätníka SNP v časti Lubina Roh.

V rámci zrazu sa v piatok 14 Jang Wook-jo download. augusta podvečer a v sobotu 15. augusta uskutoční viacero zaujímavých súťaží. Hlavnou bude automobilová orientačná súťaž, ktorej súčasťou je aj súťaž zručností Windows 10 Explorer 11. V rámci automobilovej orientačnej súťaže budú posádky vozidiel jazdiť podľa šípkového itineráru po malebnej pohraničnej krajine, plniť rôzne úlohy a odpovedať na otázky súvisiace s automobilkou Škoda Real Music. Pri súťaži zručností musia účastníci splniť svoje úlohy i na čas a o víťazovi rozhoduje najmä jeho šikovnosť a znalosť vozidiel Škoda 포켓몬스터 오메가루비 다운로드.

Ďalej sa môžete tešiť na Slalom, Nočnú súťaž, Dámsku či Detskú súťaž a rovnako bude vyhodnotené i Auto zrazu a Osobnosť zrazu node.js 이미지 다운로드. V sobotu podvečer sa uskutoční tiež spanilá jazda cez Starú Turú.

Atmosféra nultého ročníka zrazu

Nultý ročník CS ŠKODA zrazu sa na Lubine uskutočnil v roku 2012 ShowAppStore. Registrovaných bolo 53 vozidiel, vystavených spolu 56. Počty účastníkov, vozidiel i návštevníkov v ďalších ročníkoch úspešne stúpali 유튜브 프리 다운로드. V roku 2013 bolo na prvom zraze 66 registrovaných vozidiel a celkovo vystavených 75 vozidiel.

Takto to vyzeralo na zraze v roku 2013

Vlani sa 2. CS ŠKODA zrazu zúčastnilo 86 registrovaných vozidiel, pričom celkovo bolo na zraze približne 120 vozidiel. Stal sa tak najväčším Škoda zrazom na Slovensku. Tento rok organizátori očakávajú ešte väčší počet účastníkov.

Program:

PIATOK 14.8.
17.00 – Príjazd prvých účastníkov zrazu
21.00 – Oficiálne privítanie + registrácia
21.30 – Nočná súťaž, voľná zábava

SOBOTA 15.8.
07.00 až 09.30 – Registrácia posádok
09.45 – Oficiálne otvorenie zrazu
10.00 – Štart AOS (súčasťou sú zručnosti)
13.00 – Príjazd prvých účastníkov AOS, SLALOM, dámska + detská súťaž
17.00 až 17.30 – spanilá jazda cez Starú Turú
18.00 – Vyhlásenie výsledkov, voľná zábava

PR, Foto: skoda-virt.cz

REKLAMA