Úvod Koktail Miss Piešťany: Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku

Miss Piešťany: Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku

REKLAMA
GM Dental Zubar

Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku. Aj tak sa dá charakterizovať finálový večer súťaže Miss Piešťany 2013 캔디팡 다운로드. Titul kráľovnej krásy udelili 22. novembra v Dome umenia Michaele Dihlovej.

Rodáčka z obce Kozmice na Morave je módnou návrhárkou, ale venuje sa aj modelingu Download all marvels. Má 22 rokov a v Piešťanoch žije dva roky. Priviedla ju sem aj láska k motokrosovému pretekárovi Tomášovi Bučencovi.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Michaela Dihlová získala okrem korunky kráľovnej krásy a množstva ďalších cien priamy postup do semifinále Miss Slovensko martial arts drama.

Titul prvá vicemiss získala 19-ročná študentka Hotelovej akadémie Ľ. Wintera a rodená Piešťanka Daniela Strelcová. K jej záľubám patrí fitneess a modeling, ktorému sa chce venovať aj profesionálne 윈도우 10 자바 다운로드.

Druhou vicemiss sa stala Katarína Hetényi, ktorá zároveň získala aj titul Miss Sympatia. V on-line hlasovaní na našom portáli dostala 3 109 hlasov 화웨이 다운로드. Katarína Hetényi má 21 rokov, pochádza z Piešťan a študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda..

Organizátori udelili aj titul Miss TV Karpaty Windows 7 in English. O jeho držiteľke rozhodli návštevníci internetového portálu regionálnej televízie. V tomto hlasovaní zvíťazila 18-ročná Monika Polonská z Modrovej 트와이스 시그널 뮤비 다운로드.

O víťazke rozhodovala jedenásť členná porota zložená z organizátorov, sponzorov a odborníkov na modeling. Súťažiace sa počas dva a pol hodinového finále predviedli v róbach od známych slovenských návrhárov, v svadobných šatách aj v plavkách 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드. O spestrenie programu sa postaral raper Ego a pool dance tanečníčka. Večer moderovali Diana Hágerová a Martin Madej.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA