Úvod Koktail Miss Piešťany: Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku

Miss Piešťany: Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku

15
ZDIELAŤ
REKLAMA

Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku. Aj tak sa dá charakterizovať finálový večer súťaže Miss Piešťany 2013. Titul kráľovnej krásy udelili 22. novembra v Dome umenia Michaele Dihlovej.

Rodáčka z obce Kozmice na Morave je módnou návrhárkou, ale venuje sa aj modelingu. Má 22 rokov a v Piešťanoch žije dva roky. Priviedla ju sem aj láska k motokrosovému pretekárovi Tomášovi Bučencovi.

REKLAMA

Michaela Dihlová získala okrem korunky kráľovnej krásy a množstva ďalších cien priamy postup do semifinále Miss Slovensko.

Titul prvá vicemiss získala 19-ročná študentka Hotelovej akadémie Ľ. Wintera a rodená Piešťanka Daniela Strelcová. K jej záľubám patrí fitneess a modeling, ktorému sa chce venovať aj profesionálne.

Druhou vicemiss sa stala Katarína Hetényi, ktorá zároveň získala aj titul Miss Sympatia. V on-line hlasovaní na našom portáli dostala 3 109 hlasov. Katarína Hetényi má 21 rokov, pochádza z Piešťan a študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda..

Organizátori udelili aj titul Miss TV Karpaty. O jeho držiteľke rozhodli návštevníci internetového portálu regionálnej televízie. V tomto hlasovaní zvíťazila 18-ročná Monika Polonská z Modrovej.

O víťazke rozhodovala jedenásť členná porota zložená z organizátorov, sponzorov a odborníkov na modeling. Súťažiace sa počas dva a pol hodinového finále predviedli v róbach od známych slovenských návrhárov, v svadobných šatách aj v plavkách. O spestrenie programu sa postaral raper Ego a pool dance tanečníčka. Večer moderovali Diana Hágerová a Martin Madej.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA

15 KOMENTÁRE/OV

 1. by ma zaujimalo, kolko ludi tuto miss organizovalo, ked si nevsimli taku zasadnu vec ako, ze na serpach v slove Piešťany chyba š. :-) čiže toto nebola miss Piešťany ale Pieťany :-D :-D :-D

 2. Akú mala, takú dala… aj šerpu.
  Ak už chceli byť originálny, tak mali vypustiť „E“ a bolo by to po „píšťansky“.
  Treba sa akosi zviditeľniť.
  Dúfam, že organizátor na hodne dlho doorganizoval.

 3. Poprosím pár odpovedí od znalých…

  1. Kde bola tá šatňa, z ktorej je záber vo fotogalérii? V Dome umenia v PN? Vyzerá to tam ako skladisko po uhasenom požiari.

  2. Pieťany. Hmm. Autor tých stúh chcel možno poukázať na prieťahy na našich súdoch, len to nedokončil. Je oficiálne info, či tým niekto niečo sledoval alebo to bola nehoda/náhoda?

  3. Moderátor Martin Madej – je to ten istý M.M., ktorý kedysi spieval svojmu psíkovi, aby potlačil, lebo chce „späť to légó“? Ale vyrástol.

  4. Pochvala šerpovačom – nedali tie stuhy naopak, ako to býva zvykom na celoslovenských súťažiach. Úprimná pochvala, bez srandy.

 4. Skôr som odentroval…

  5. Gratulujem víťazke a aj všetkým zúčastneným. Chce to odvahu ísť do takej súťaže. (nehľadajte v tom skrytý význam ani narážku, myslím to úprimne)

 5. Odpoveď na 1.otázku : je to zákulisie na javisku Domu umenia. Šatne vyzerajú podstatne lepšie, ale sú ďaleko.

  Na 2. otázku neviem zodpovedne odpovedať :)

  3. otázka : ano je to TEN M.M.

 6. Opis pravdy, ako aj dojem zo záznamu v TV KARPATY, kde moderátori boli na úrovni zábavy v Moravanskom kultúraku o pol tretej na dránom, keď si sami skákali do reči a ich úžasné komentáre, ostuda so šerpami, chôdza „súťažiacich“ v štekloch, zdvíhanie si modelových šiat, aby sa neprizabili, ako aj to, že v Piešťanoch je „od júna“ je celkovo ozaj vysoká kultúrna úroveň celej akcie.
  práve pre opis skutočnosti :
  *****************Príspevok porušil pravidlá diskusie******************

 7. bože to je zbabrané s tými šerpami..dievčatá krásne, gratulujem víťazke, ale organizátori palec dolu..

 8. *Lucy
  Stretol som pár ľudí, ktorí tam boli. Viacerí sa vyjadrili, že to bol trapas za trapasom. Moderátori s ich komentárom boli otrasní a celé to pôsobilo trápne, baby mali kopytá a nevedeli chodiť, absolútne nevhodné šaty – bez ďaľšieho použitia a tie šerpy, že to bol vrchol všetkého.

NAPÍSAŤ KOMENTÁR