Connect with us

Koktail

Miss Piešťany: Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku

Published

on

Reklama
Reklama

Priateľská atmosféra v zákulisí a dobrá nálada v hľadisku. Aj tak sa dá charakterizovať finálový večer súťaže Miss Piešťany 2013. Titul kráľovnej krásy udelili 22. novembra v Dome umenia Michaele Dihlovej.

[singlepic id=49047 w=540 h=320 float=center]

Rodáčka z obce Kozmice na Morave je módnou návrhárkou, ale venuje sa aj modelingu. Má 22 rokov a v Piešťanoch žije dva roky. Priviedla ju sem aj láska k motokrosovému pretekárovi Tomášovi Bučencovi.

Michaela Dihlová získala okrem korunky kráľovnej krásy a množstva ďalších cien priamy postup do semifinále Miss Slovensko.

Reklama

Titul prvá vicemiss získala 19-ročná študentka Hotelovej akadémie Ľ. Wintera a rodená Piešťanka Daniela Strelcová. K jej záľubám patrí fitneess a modeling, ktorému sa chce venovať aj profesionálne.

Druhou vicemiss sa stala Katarína Hetényi, ktorá zároveň získala aj titul Miss Sympatia. V on-line hlasovaní na našom portáli dostala 3 109 hlasov. Katarína Hetényi má 21 rokov, pochádza z Piešťan a študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda..

Organizátori udelili aj titul Miss TV Karpaty. O jeho držiteľke rozhodli návštevníci internetového portálu regionálnej televízie. V tomto hlasovaní zvíťazila 18-ročná Monika Polonská z Modrovej.

O víťazke rozhodovala jedenásť členná porota zložená z organizátorov, sponzorov a odborníkov na modeling. Súťažiace sa počas dva a pol hodinového finále predviedli v róbach od známych slovenských návrhárov, v svadobných šatách aj v plavkách. O spestrenie programu sa postaral raper Ego a pool dance tanečníčka. Večer moderovali Diana Hágerová a Martin Madej.

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články