Úvod Koktail Miš Maš bazár pozýva 7. apríla do Elektrárne! Prihlásiť sa a predávať môže...

Miš Maš bazár pozýva 7. apríla do Elektrárne! Prihlásiť sa a predávať môže každý

REKLAMA
GM Dental Zubar

Už v sobotu 7.apríla 2018 sa bude konať v priestoroch starej Elektrárne Miš Maš bazár. Ide o nové komunitné podujatie v Piešťanoch, ktoré pozýva všetkých milovníkov bazárovej atmosféry na príjemnú akciu plnú zaujímavých kúskov. Nápad zorganizovať bazár mali organizátorky v hlave už dlhšie English egg download. Aj napriek tomu, že sa nepoznali, dali hlavy a schopnosti dohromady a vytvorili Miš Maš.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Tento event sme sa rozhodli usporiadať preto, že rady navštevujeme bazáre, second handy a akcie podobného typu resume form. Väčšinou však za takýmito akciami cestujeme do iných miest, a tak sme si povedali, že prečo to neskúsiť aj v Piešťanoch. Okrem toho sa nám páči myšlienka „recyklácie“ a posúvania vecí, ktoré nám roky stoja doma v kúte 제브라 폰트 다운로드. Je fajn prevetrať raz za rok šatník a upratať si v domácnostiach. Všetky zbytočné veci tak vytriediť, ponechať si len tie, ktoré naozaj potrebujeme alebo používame a zvyšné posunúť ďalej… Vieme, že v Piešťanoch sa konajú rôzne bazárové akcie tbs 다운로드. Zatiaľ sme sa ale stretli len s bazármi konkrétneho druhu. Miš Maš (ako to už zo samotného názvu vyplýva) má byť o rôznorodosti, o rozličnom použitom či obnosenom tovare, ktorý sa združí „pod jednou strechou“ HighWorks Messenger pc. Predávať môže prísť každý, kto má doma nepotrebné oblečenie, doplnky, nábytok, staré knihy či platne, porcelán po starých rodičoch, črepníkové kvety, ktoré mu prerástli cez hlavu a iné 오인용 목창 다운로드. Na svoje si tak môže prísť každý,“ hovorí jedna z organizátoriek Dominika Rusnáková.

Akcia je určená naozaj pre každého. Prihlásených je už niekoľko predajcov 정부 로고 다운로드. „Niektorí nás dokonca kontaktovali, že chcú prísť, ale hanbia sa“, smejú sa organizátorky a vyzývajú všetkých, aby boli bez obáv 윈도우7 기본게임 다운로드. Udalosť sa nesie v priateľskom a komunitnom duchu. Preto apelujú na všetky vekové kategórie. Najmä na vyššie ročníky, aby sa nehanbili pridať a prišli predávať Korean fonts. Ako samé tvrdia: „Veríme, že doma majú určite zopár originálnych a zaujímavých kúskov, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta“.

Okrem záujemcov o predajné miesto na bazári sa našlo aj niekoľko záujemcov o print „ženy bez tváre“ na plagáte udalosti, ktorého autorkou je aj členka tímu Libuša Rybanská 매크로 다운로드.

Miš Maš bazár sa bude konať už v sobotu 7.apríla 2018 od 10:00-17:00 v Elektrárni Piešťany. Príďte sa pozrieť, nakúpiť si, vypiť kávičku, stretnúť známych, či len tak sa pomotať a nasať atmosféru tejto krásnej udalosti. Záujemcovia o predajné miesto sa môžu prihlásiť najneskôr do 4.apríla.

Viac info nájdete na FB: Miš Maš bazár alebo píšte na mismas.bazar@gmail.com.
Vstup pre verejnosť je ZDARMA.

Tešíme sa na Vás!
Miš Maš tím

REKLAMA