Connect with us

Koktail

Mestský park sa zmení na rozprávkovú krajinu

Published

on

Reklama

Deti aj rodičia sa ocitnú vo svete fantázie, kde môžu stretnúť rozprávkových hrdinov z filmov a kníh už v sobotu 14. júna.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uFXRxdyn9ng[/youtube]

Reklama

Rozprávkový park 2013

Tretí ročník obľúbeného podujatia štartuje o 10.00 h. Pre malých aj veľkých návštevníkov bude pripravených tucet rozprávkových stanovíšť s jednoduchými aktivitami.Hneď pri vstupe dostanú deti mapu, aby podľa nej mohli zbierať pečiatky za splnené úlohy.

Reklama

Materské centum Úsmev pripravilo pestrú zmes rozprávok, v ktorej sa miešajú nové, moderné príbehy spolu s klasickými. Aj preto môžu deti vidieť postavy z Doby ľadovej vedľa Pyšnej princeznej. Jedno stanovište bude patriť Bludným rytierom, na ďalšom si deti vyskúšajú liečenie pacientov s Doktorom Jajbolíto či pomôžu dedkovi, ktorý zasadil veľkú repu. Stanovištia verne zobrazujú každú rozprávku, atmosféru dotvorí aj množstvo kulís.

REKLAMA

heaven rest

Na záver sa deti vybláznia na nafukovacích atrakciách ako lezecká stena, či skákací hrad. Na všetkých, ktorí prídu čakajú nezabudnuteľné zážitky v detskom svete rozprávok. Podujatia má pritom aj charitatívny charakter, návštevníci Rozprávkového parku sa totiž môžu zapojiť do verejnej zbierky pre rodinu Pavlíkovcov.

Vstup je zdarma. Podujatie sa uskutoční v sobotu 14.júna v mestskom parku v od 10:00do 15:00 h.

Pozrite sa ako to v Rozprávkovom parku vyzeralo minulý rok:

[nggallery id=2334]

Text: Tlačová správa/red Foto: Tomáš Hudcovič, Dáša Dzurechová

Populárne články