Úvod Koktail ME vznášadiel už budúci víkend, pozrite sa, čo vás všetko čaká

ME vznášadiel už budúci víkend, pozrite sa, čo vás všetko čaká

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Sĺňave pripravuje Klub vodného motorizmu a vodných športov Piešťany spolu so spoluorganizátormi Slovenským zväzom vodného motorizmu, Hoverclub von Deutschland a Mestom Piešťany po dvadsiatich troch rokoch 15 이안 텍본 다운로드. a 16. augusta štvrté kolo tohtoročného seriálu majstrovstiev Európy vznášadiel – Grand Prix Slovakia 2015. 

Organizátorom sa predbežne prihlásilo 40 jazdcov z celej Európy Sandart. Niektorí z nich si pamätajú Piešťany zo začiatku svojej športovej kariéry. Dnes sú z nich skúsení pretekári, mnohí sú majstrami Európy i sveta, dokonca úspešnými konštruktérmi nielen pretekárskych, ale aj dopravných a osobných vznášadiel 윈도우 디스크 이미지 다운로드.

th_20100606_9413[1]
Michèle Scanavino počas pretekov pred pár rokmi v Trenčíne

Jedným z ašpirantov na zisk titulu Majstra Európy je i Talian Michèle Scanavino, úradujúci majster Európy v kubatúre Formula 1 next Girl Age Screensaver. Vďaka výsledkom je vzorom mnohých. Na vznášadle začal jazdiť už ako deväťročný. Prvú sezónu odjazdil v kategórii Junior a prvé výsledky získal v dvanástich Internet Explorer 8.0. Venoval sa tiež motokrosu a lyžovaniu, čo mu podľa jeho vlastných slov dalo veľa. Potom, ako získal prvenstvo na miestnych a na národných podujatiach, prišli na rad medzinárodné úspechy Dokuro apk. V roku 1989 sa na ME umiestnil na 3. mieste a v roku 1994 získal prvé miesto. Odvtedy už pravidelne stáva Majstrom Európy /10 krát/ a Majstrom sveta /3 krát/ 사뿐사뿐 mp3 다운로드. Vďaka jeho mimoriadnej schopnosti vyrovnať sa so silnými a slabými stránkami jednotlivých vznášadiel si vyslúžil prezývku Michèle Schumacher Tea Story video.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

th_20100606_9301[1]
Cieľom organizátorov je priniesť divákom nielen športové, ale i hodnotné spoločenské podujatie Far East Broadcasting. Od začiatku roka preto pracujú na revitalizácii, úprave brehu pláže. Do začiatku pretekov navozia piesok nielen na pláž, ale aj na volejbalové ihrisko windows vista.

Atraktivitu podujatia pre širokú verejnosť, najmä deti a mládež, zabezpečujú už samotné športové zápolenia, no organizátori pripravujú aj bohatý sprievodný program. Diváci uvidia ukážku z činnosti Hasičského a záchranného zboru Piešťany, Kynologického klubu Bodona Piešťany, bojového japonského umenia z klubu Aikido Dojo Piešťany, nebude chýbať viacmiestne vznášadlo, elektrické lodičky, aqua fly, vodné bubliny, vystúpenie vodných lyžiarov z Klubu vodného lyžovania a vodných športov Piešťany či statická ukážka leteckých modelárov z ModelKlubu Piešťany.

Untitled-2
Program pre pretekárov začína v sobotu 15.8. o 8,00 h prihlasovaním, technickou kontrolou vznášadiel, prejdením si trate, rozpravou, teda akousi organizačnou poradou, po ktorej začnú o 10,30 tréningy jednotlivých kubatúr. Asi o 12,00 h nasleduje obedná pauza, počas ktorej bude prebiehať bohatý sprievodný program a depo bude otvorené pre verejnosť až do 13,00 h, kedy začnú samotné rozjady. Sú rozdelené do dvoch blokov. Ten druhý začne o 15,00 h, hneď po druhej prestávke.

V nedeľu 16.8. budú pretekári trénovať od 10,00 h a pretekať od 12,30 h a 14,30 h. Rovnako ako v sobotu bude v pauzách sprievodný program a depo otvorené pre verejnosť. O 16,00 h primátor Miloš Tamajka odštartuje OPEN pretek, teda rozjazdu pre všetky kategórie /okrem FJ a FN/, so štartom „Le Mans“.

Grand Prix Slovakia 2015 je podujatím bez vstupného a s využitím každej možnej minúty, preto neváhajte, vybavte sa opaľovacím krémom a stretneme sa na Lodenici 15. – 16.8. Všetci ste srdečne vítaní! Info na www.vznasadla.sk

Barbora Jánošíková, Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA