Connect with us

Koktail

Lefresh TOUR mala zastávku aj v Piešťanoch

Published

on

Reklama

Organizátori Lefresh kúpeľne TOUR sľubovali pred akciou zábavu a jedinečnú možnosť vidieť novinky zo sveta sanity. Svoj sľub naplnili. Ani dážď neodradil niekoľko desiatok záujemcov, aby sa prišli pozrieť v utorok 20. augusta na parkovisko pred hypermarketom Tesco. Všetko potrebné na vybavenie kúpeľne prezentovali odborníci zo siete kúpeľňových štúdií Lefresh a ich partneri, o zábavu sa postaral Igor Kmeťo ml.
[singlepic id=46280 w=560 h=385 float=center]

Už zďaleka pútal pozornosť kamión spoločnosti Kolo, ktorý bol plný najnovších trendových umývadiel, skriniek, vaní, či sprchových kútov. Značka Oras prezentovala kúpeľňové batérie zaujímavých dizajnových tvarov, za ktorými nezaostáva ani funkčnosť. Novinky v oblasti konštrukcií zabudovaných WC predviedla značka Viega a trendy obklady a dlažby zase Paradyz.
Tour po Bratislave a Piešťanoch, pokračovala v Trenčíne, Žiline a v piatok vyvrcholí v Košiciach. Tam bude na záver vyžrebovaný aj výherca značkovej sanity v hodnote 3000 eur. Jedinou podmienkou účasti v súťaži bolo vyplniť anketový lístok v niektorej zo zastávok tour, a tak sa možno šťastie usmeje práve na niekoho z Piešťancov.
Ak ste náhodou nestihli akciu v Piešťanoch, prinášame vám fotogalériu pre inšpiráciu. Ak vás ponuka Lefresh zaujme, môžete si ju pozrieť aj naživo v kúpeľňovom štúdiu, ktoré sídli na piešťanskej Kolonáde.

Reklama

[nggallery id=2457]

Autor: pr Foto: rm a th

Reklama

Populárne články