Connect with us

Koktail

Le Griffon oslavuje, poďte tiež

Published

on

Reklama

Kaviareň a reštaurácia Le Griffon na piešťanskej pešej zóne oslavuje nadchádzajúci víkend 25. – 26. apríla desiate výročie otvorenia. Príďte osláviť toto jubileum aj vy a spríjemnite si víkend chutným obedom, či večerou a ako pozornosť vás bude čakať welcome drink a po jedle sladké prekvapenie.

Prepelica_2Reštaurácia si za desať rokov existencie vybudovala v Piešťanoch popredné meno. V hodnotení portálu tripadvisor.sk je jednotkou v meste a okolí. Prevádzkovatelia vsadili na gastronómiu postavenú na čerstvých a kvalitných surovinách. Jej inšpiráciou je medzinárodná a francúzska kuchyňa. Rovnako pre príjemný interiér podniku v pohodlnom domáckom vidieckom štýle bola inšpiráciou južná oblasť Francúzska – Provensálsko.

Reklama

Neváhajte teda a príďte oslavovať aj vy. Ochutnajte špeciality šéfkuchára ako polievku z plodov moraDSC_7053 Bouillabaisse, kačacie prsia Magret de canard, krevety Bourguignon a veľa iných špecialít. Reštaurácia drží krok so stále rozvíjajúcou sa gastronómiou a zaraďuje do svojej ponuky aj nové technológie ako je napríklad Sous-vide, vďaka ktorej sú všetky jedlá pripravené týmto spôsobom zdravé a veľmi chutné. Reštaurácia Le Griffon taktiež ponúka obedové menu – Špeciálna obedová ponuka, do ktorej zaraďujú vždy sezónne suroviny, ako napríklad v tomto jarnom období medvedí cesnak, jarná žihľava, špargľa…

legriffon

Reklama

DSC_7099

DSC_7029

DSC_7100

PR

 

Populárne články