Úvod Koktail Lanová loď je už od začiatku júla otvorená

Lanová loď je už od začiatku júla otvorená

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vedenie mesta Piešťany spoločne so zástupcami spoločnosti Kaufland v piatok 8. júla slávnostne odovzdalo do užívania lanovú loď na detskom ihrisku na sídlisku A 앱 인벤터 다운로드. Trajana. Podujatie spestril Šašo Ľuboš a deti sa tešili aj zo sladkostí, nápojov a hračiek.

IMG_6190Vyskúšať nový prvok na obľúbenom detskom ihrisku prišli škôlkari z MŠ F 웨이보 동영상 다운로드. E. Scherera, ale aj deti z okolia. Ešte pred prestrihnutím pásky sa im prihovorili primátor, viceprimátor aj zástupcovia spoločnosti Kaufland. „Na začiatku tohto celého ma oslovila pani Martina Drličková – Rojková, ktorá ma požiadala, aby som oslovil Kaufland s tým, či by neprispeli na ďalší prvok na tomto ihrisku,“ prihovoril sa viceprimátor Michal Hynek Download the 200-character manuscript. Zástupcovia hypermarketu súhlasili a mestu odovzdali  na tento účel 10-tisíc eur. Keďže loď sa radnici podarilo vysúťažiť za lanovú loď nižšiu cenu, dohodli sa, že zvyšné peniaze použijú na aj na nákup lavičiek a odpadkového koša pre ihrisko 아이콘 이리오너라 다운로드.
Primátor Miloš Tamajak poďakoval spoločnosti Kaufland a informoval, že aj mesto sa snaží detské ihriská na území mesta priebežne dopĺňať a opravovať: „V tomto roku pribudnú dve veľké moderné detské ihriská na uliciach A mulan subtitles. Hlinku a Valová.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

IMG_6189Deti si lanovú loď hneď vyskúšali a užili si aj vystúpenie Šaša Ľuboša Eclipse font. Na záver boli aj obdarované sladkosťami, nápojmi a malými darčekmi. Kaufland totiž pri tejto príležitosti podporil podujatie aj formou nákupných poukážok v hodnote 500 eur Three Kingdoms 9 pk.

 

Zdroj: Tlačová správa, ilustr. foto:. E. Bereczová, A. Drahovská. Článok obsahuje reklamné údaje, pozn. red.

REKLAMA