Piešťanské Čajky odhodili zápasové dresy a s nimi aj zábrany. Basketbalistky z kúpeľného mesta prichystali pre fanúšikov na blížiaci sa rok 2018 prekvapenie a nafotili odvážny kalendár, kde nechali vyniknúť svoju ženskosť cj 서체.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Trojnásobné vicemajsterky Slovenska a víťazky Slovenského pohára 2017 ukázali, že by sa dokázali uživiť aj ako modelky a kalendár pre nasledujúci rok 2018 je toho dôkazom 생활코딩 동영상 다운로드.

„Tento nápad som mala v hlave už dlhšie, keďže športová verejnosť vníma hračky väčšinou iba z ihriska a v dresoch. Baby sú krásne a bola by škoda nevyužiť to 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Spočiatku som mala určité obavy, ako to celé dopadne a aký bude výsledný efekt. Myslím však, že to stálo za to. Fotili sme u profesionálneho fotografa a o dievčatá sa postarala profesionálna vizážistka 교보문고 ebook 다운로드. Hráčky si to veľmi užili a bol to aj pre ne pekný zážitok a skúsenosť. Teší ma, že ohlasy sú pozitívne a aspoň ľudia vedia, že na Čajky sa oplatí chodiť a pozerať, nie len kvôli basketbalu,“ povedala generálna manažérka Piešťanských Čajok Bronislava Borovičková 두사람 다운로드.

Jej slová potvrdili aj samotné hráčky, ktoré priznali, že si fotenie kalendára náramne užili. „Fotenie kalendára bol pre nás všetky veľký zážitok 포코팡 apk 다운로드. Bol okolo nás tím profesionálov, čo sa prejavilo na konečnom výsledku. Je fajn vymeniť basketbalovú imidž za „modelkovskú“. Dúfam, že všetci s kalendárom prežijú úspešný rok 2018,“ uviedla česká legionárka Barbora Kašpárková, ktorú doplnila Angelika Slamová: „Bolo to super odreagovanie a užili sme si to, keďže sme väčšinou v teplákoch, alebo dresoch Download the assignment self-introduction form. Takáto zmena nás veľmi potešila a mohli sme sa zahrať na modelky aspoň jeden deň.“

Piešťanské basketbalistky sa postavili pred objektív fotografa Michala Petríka o účesy a make-up sa postarala vizážistka Veronika Vargová, grafiku kalendára si zobral na starosť Norbert Sládečka a tematické legíny a podprsenky dodala značka Abraka Steel steel download.

Kalendár Piešťanských Čajok pre rok 2018 si môžete zakúpiť priamo v Diplomat aréne pri bare a onedlho už aj v oficiálnom fanshope. Takisto si ho môžete objednať prostredníctvom správy na oficiálnom facebookovom profile Piešťanských Čajok 윈도우 10 bitlocker 다운로드. Cena kalendára je 15 eur.

-TS Piešťanské Čajky-

REKLAMA