Úvod Koktail Jarné upratovanie sa začne na Sĺňave v polovici marca

Jarné upratovanie sa začne na Sĺňave v polovici marca

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polovica zimy je už za nami a pomaly, ale nezadržateľne sa blíži aj najkrajšie ročné obdobie. Kto má chuť sa po krátkych dňoch opäť trochu rozhýbať, môže spojiť príjemné s užitočným a zúčastniť sa Jarného upratovania brehov Váhu a Sĺňavy, na ktoré pozývajú aktivisti z občianskeho združenia Sĺňava Piešťany Jingle bell mp3 download.

IMG_8289_resizeUpratovanie začína od utorka 15 utorrent pro apk 다운로드. marca a pokračuje až do nedele. Minulý rok asi dvadsiatka účastníkov dohromady vyzbierala tridsaťpäť vriec odpadu. Najväčšiu časť tvorili plastové fľaše od minerálok či piva, no našli sa však aj nádoby od kozmetiky, kusy chladničiek, bandasky, niekoľko topánok, množstvo neidentifikovateľného odpadu Windows 7 Defender.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Hlavný organizátor podujatia Michal Fiala bol spokojný s množstvom urobenej práce, no zároveň ho trápilo, aké veľké znečistenie prírody ľudia ľahkomyseľne spôsobujú: „Najbizarnejšou vecou, ktorú sme za päť rokov našli, boli fľaše od šampanského, ktorých sme na jednom mieste objavili vyše štyridsať,“ uviedol 잭스미스 게임 다운로드.

IMG_8317_resize

Záverečnou bodkou bola kapustnica u Dina, ktorú si všetci spoločne s dobrým pocitom užili One Fun Man 2 5.

upratovanie Sĺňavy

-red-, ilustr 한국 가요 다운로드. foto: L. Turňa

REKLAMA