Connect with us

Koktail

Interiérom dodajú šmrnc doplnky

Published

on

Reklama
Reklama

Atmosféru domácností vytvárajú drobnosti. Bytové doplnky veľa hovoria o našom vkuse, vzdelaní aj záujmoch, vybrať si preto nie je ľahké.

[singlepic id=42365 w=520 h=340 float=center]

 

Záclony, garniže, dekoračné úchyty – proste všetko čo je potrebné na elegantné „oblečenie“ okna nájdete v predajni Ambienta. Široká ponuka zahŕňa produkty viacerých výrobcov s prísnym dôrazom na dizajn a kvalitu. Dôležitá je však aj rozmanitosť využitia týchto interiérových doplnkov.

Reklama

Garniže je možné pripevniť na stenu aj na strop. Ich farebnosť je rôznorodá – od čiernej, cez matnú alebo lesklú zlatú, či striebornú až po prírodné farby. Dĺžka garniže je plne prispôsobiteľná potrebám zákazníka rovnako ako závesný systém záclon. V ponuke sú riasiace pásky, magnetické klipy, dekoračné krúžky rôznych farieb a tvarov.

V Ambiente tieto produkty nie len predávajú, ale dokážu ich aj na mieru všiť do záclon. Za pozornosť stoja aj iné závesné systémy – napríklad rímske rolety a japonské steny, ktoré majú viacero možností využitia. V kombinácii s ľahšími látkami môžu slúžiť aj namiesto záclon. V Ambiente sa fantázii medze nekladú.

Najlepšie je prísť sa presvedčiť osobne do predajne na Nálepkovej ulici 30 v Piešťanoch alebo kliknúť na web stránku ambienta.sk.

[nggallery id=2269]

Text a foto: PR

Populárne články