Úvod Koktail Indický sviatok Holi oslavovali aj vo Fontáne, farebná voda nestriekala

Indický sviatok Holi oslavovali aj vo Fontáne, farebná voda nestriekala

Tamojšia obdoba Veľkej noci je prezývaná aj Festival farieb. Hinduisti oslavujú príchod jari tým, že sa medzi sebou oblievajú farebnou vodou Office. Uctievajú si tak Višnu a Krišnu, ale snažia sa aj zabudnúť na akékoľvek nepriateľstvá, zbaviť sa zlej energie. Preto si medzi sebou na znak priateľstva podávajú ruky wget.

Škoda, že sa Holi v Piešťanoch neoslavovalo podobne ako v Indii:

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rzTTNA0ulEE&feature=related[/youtube]

Napriek tomu bolo v KSC Fontána najmä pre študentov stredných škôl pripravených niekoľko prekvapení I'm oking Lee Chang-hui. Najprv zástupca indického veľvyslanectva zahájil výstavu fotografií Františka Chudobu z Radžastanu. Aspoň prostredníctvom nich bola Piešťancom sprostredkovaná pestrosť Indie 피구왕 통키 게임 다운로드. Oblečenie, výzdoba hlavy – u žien sárí, u mužov turbany a košele, ale aj fasády budov sú tu vraj najfarebnejšie z celej krajiny.

Potom sa uskutočnil krst anglického prekladu učebnice Multikultúrna výchova od Anny Galovičovej 초속 5cm 다운로드. Jej slovenské vydanie tu krstili už pred rokom a úspech, ktorý kniha zaznamenala prinútil jej autorku preložiť ju do jazyka zrozumiteľného v zahraničí 명화그림 다운로드. Pretože sa v Indii počas sviatku Holi okrem oblievania farbou ľudia aj navzájom voňavkujú, pokrstili ju parfumom.

Po krste mohli hostia ochutnať špeciality indickej kuchyne, ktorá sa od tej našej líši najmä množstvom používaných korení 9월 모의고사 다운로드. Ani zďaleka však nemusia byť všetky pikantné. Mladá Indka, ktorá neskôr diskutovala so študentmi, povedala, že našej kuchyni chýba práve táto pestrosť chutí Son's Three-Year-Old 5. Preto vraj nemá príliš rada naše bryndzové halušky.

Premietaniu filmu, ktorý zakončil indické popoludnie vo Fontáne ešte predchádzala módna prehliadka a vystúpenie tanečnice Bhakti Dévi z Viedne, ktorá sa profesionálne venuje tradičnému tancu 강남구청 인강 다운로드. Pozrite si ho v našom videu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=unsPiIBi1oc[/youtube]

REKLAMA