Úvod Koktail Hrad Čachtice dnes žije lukostreleckým turnajom

Hrad Čachtice dnes žije lukostreleckým turnajom

REKLAMA

Hrad Čachtice žije v nedeľu 3. júna Lukostreleckým turnajom. Zúčastňuje sa ho niekoľko desiatok lukostrelcov rozdelených do kategórií podľa luku, aký používajú autoset. Hrad je aj počas turnaja otvorený pre verejnosť od 10:00 h do 18:00 h. Keďže sú však stanovištia strelcov rozmiestnené po celom hrade aj okolí, prístup na niektoré miesta bude obmedzený 원산지관리사 기출문제 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Na turnaji CASTRUM Bathory strieľajú lukostrelci z primitívnych lukov, tradičných, jazdeckých, holých a kladkových. 

Primitívny (historický) luk je vyrobený z prírodných materiálov a použitím pôvodných technológií, bez moderných materiálov, rovnako šípy v tejto kategórii musia byť vyrobené z prírodných materiálov a nesmú mať plastové operenie ani končíky 안드로이드 자막 다운로드.

Tradičný luk je vyrobený z jedného kusu. Sú to drevo-laminátové alebo kompozitné luky z viacerými vrstvami dreva a laminátu či karbónu 32비트 익스플로러. Luk smie mať strelecké okno (základku na šíp). Základka môže byť vyrobená iba z prírodného materiálu. Nesmie mať odnímateľné ramená Guardian game. Šípy musia byť vyrobené iba z prírodných materiálov. Sú povolené aj plastové končíky.

Jazdecký luk sa delí na typy typu maďarský, mongolský, turecký… Sú povolené moderné materiály, ale luk nesmie obsahovať žiadne základky, strelecké okná ani iné výdobytky modernej doby Free Windows xp. Šípy musia byť vyrobené z prírodných materiálov a nesmú mať plastové operenie, len prírodné. Končíky môžu byť plastové.

Holý luk – olympijský, lovecký… Sú povolené moderné materiály, ale luk nesmie obsahovať žiadne pomocné mieridlá, stabilizátory, základky 빌리진 다운로드. Šípy môžu byť z akéhokoľvek materiálu (drevo, dural, karbón / uhlík), povolené sú tiež plastové operenia a končíky.

Kladkové luky, lovecké hroty, či akékoľvek ostré hroty sú pre tento turnaj zakázané Paint 3D download.

Každá disciplína Turnaja Castrum Bathory je bodovaná podľa pravidiel danej disciplíny. Víťazom turnaja sa stane strelec s najvyšším počtom bodov Sublime Text3. Príďte sa pozrieť na históriu v súčasnosti a užite si peknú nedeľu na Čachtickom hrade.

-inf- Zdroj: FB Castrum Bathory 

REKLAMA