Úvod Koktail Hotelovú akadémiu navštívi vzdelávací program Cervesario

Hotelovú akadémiu navštívi vzdelávací program Cervesario

REKLAMA
Knebl

Hotelovú akadémiu Ľudovíta Wintera navštívi v stredu 17. mája vzdelávací program Cervesario, ktorý v rámci pivnej akadémie ponúkne študentom stredných odborných škôl interaktívnu hodinu our story. Projekt je špeciálnou vzdelávacou iniciatívou Pivovarov Topvar a určený je plnoletým žiakom odborov barman, čašník, servírka a hostinský 오라클 xe 다운로드. Jeho cieľom je ponúknuť vedomosti o tom, ako sa správne postarať o pivo, skladovať ho, sanitovať výčap, umývať pivné sklo a správne čapovať. 

„Naším cieľom je vzdelávať budúcich pracovníkov gastrosektora tak, aby vedeli pivnú teóriu, akú si starostlivosť o pivo vyžaduje a ako ho správne načapovať, aby sa pivo dostalo k zákazníkovi v takej kondícii, v akej opúšťa brány pivovaru Download Albata. Usilujeme sa tak o zvyšovanie povedomia o pive ako nízkoalkoholickom nápoji vyrábanom z prírodných surovín a rozvoj pivnej kultúry na Slovensku,“ uviedol Janko Píry, obchodný sládok Pivovarov Topvar, ktorý školenia vedie 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Cervesario – pivná akadémia je špeciálny vzdelávací program pre končiacich študentov vybraných stredných škôl, ktorý už od roku 2011 realizuje spoločnosť Pivovary Topvar 후레자식 다운로드. Pivári celkovo plánujú zrealizovať 35 takýchto vzdelávacích programov pre viac ako 5 538 študentov. V školskom roku 2016/2017 už pivní majstri navštívili Hotelové akadémie Bardejove, Bratislave, Brezne, Liptovskom Mikuláši, Košiciach, Prešove, a stredné odborné školy v Námestove a Leviciach, ale spolupracujú s mnohými ďalšími školami po celom Slovensku 즐거운 사라 다운로드.

Program je určený iba pre študentov, ktorí dosiahli vek 18 rokov a ktorí s veľkou pravdepodobnosťou budú v rámci svojej pracovnej kariéry priamo, alebo nepriamo prichádzať do kontaktu s pivom 고스트 11.5 다운로드. Vo všeobecnosti je tento program zameraný na zvyšovanie pivného povedomia a pivnej kultúry na trhu, v predstavení spoločnosti Pivovary Topvar a jej pivného portfólia 소스 세이프 2005 다운로드.

-lt/Zdroj: NEUROPEA, Pivovary Topvar/Foto: Pivovary Topvar-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba