Connect with us

Koktail

Hlasujte za najsympatickejšiu finalistku Miss Piešťany 2013

Published

on

Reklama

Finále regionálnej súťaže krásy sa nezadržateľne blíži a čitatelia portálu PNky.sk majú možnosť vybrať Miss Sympatia. Anketu potrvá do 21. novembra a jej výsledky vyhlásia organizátori o deň neskôr, počas galaprogramu v Dome umenia.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_iR2U-zodo0[/youtube]

Reklama

Vybrať si najsympatickejšiu finalistku môžete na základe ateliérových fotografií Jara Halása. O make-up sa postarala Lenka Mišurová. Pri fotografiách nájdete aj základné údaje o účastníčkach súťaže Miss Piešťany 2013, ktorej cieľom je nájsť najkrajšie dievča žijúce, pracujúce alebo študujúce v Piešťanoch a okolí.

Titul Miss Sympatia získa súťažiaca, ktorej fotografia dostane najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacero fotografií. Pre určenie víťazky je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti bude druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Reklama

Súťaž trvá od 14. do 21. novembra. Jej výsledky vyhlásia organizátori počas finálového večera, ktorý sa uskutoční 22. novembra v Dome umenia.

Generálnym partnerom súťaže je Stavhit

Organizátori: Politicon, MSD, Mesto Piešťany, Dom umenia

Hlavní partneri: Devil Model, TZB tech, Guvernante, Top Line Diamonds, Ruka Hore

Mediálni partneri: TV Karpaty, PNky.sk, Piešťanský týždeň

Viac info: www.misspiestany.sk

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ – MISS SYMPATIA SA STALA Katarína Hetényi

REKLAMA

rekl-komenskeho

Populárne články