Úvod Koktail Hlasujte za najsympatickejšiu finalistku Miss Piešťany 2013

Hlasujte za najsympatickejšiu finalistku Miss Piešťany 2013

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Finále regionálnej súťaže krásy sa nezadržateľne blíži a čitatelia portálu PNky.sk majú možnosť vybrať Miss Sympatia Terraria for free. Anketu potrvá do 21. novembra a jej výsledky vyhlásia organizátori o deň neskôr, počas galaprogramu v Dome umenia.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_iR2U-zodo0[/youtube]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vybrať si najsympatickejšiu finalistku môžete na základe ateliérových fotografií Jara Halása 피파2002 월드컵 다운로드. O make-up sa postarala Lenka Mišurová. Pri fotografiách nájdete aj základné údaje o účastníčkach súťaže Miss Piešťany 2013, ktorej cieľom je nájsť najkrajšie dievča žijúce, pracujúce alebo študujúce v Piešťanoch a okolí Download the caption of The Corellaine Secret.

Titul Miss Sympatia získa súťažiaca, ktorej fotografia dostane najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie 구글 크롬 동영상 다운로드. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacero fotografií. Pre určenie víťazky je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti bude druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie web game source.

Súťaž trvá od 14. do 21. novembra. Jej výsledky vyhlásia organizátori počas finálového večera, ktorý sa uskutoční 22. novembra v Dome umenia 국민은행 공인인증서 다운로드.

Generálnym partnerom súťaže je Stavhit

Organizátori: Politicon, MSD, Mesto Piešťany, Dom umenia

Hlavní partneri: Devil Model, TZB tech, Guvernante, Top Line Diamonds, Ruka Hore

Mediálni partneri: TV Karpaty, PNky.sk, Piešťanský týždeň

Viac info: www.misspiestany.sk

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ – MISS SYMPATIA SA STALA Katarína Hetényi

REKLAMA

rekl-komenskeho

REKLAMA