Úvod Koktail Gymnázium predstaví výstavu „Prvé lásky v nás nestarnú“

Gymnázium predstaví výstavu „Prvé lásky v nás nestarnú“

REKLAMA
Knebl

Gymnázium Pierra de Coubertina predstaví vo svojich priestoroch výstavu „Prvé lásky v nás nestarnú“ spojenú s workshopmi pre študentov školy 윈도우 사파리 다운로드. Slávnostné otvorenie sa uskutoční 7. marca od 9:40 na prvom poschodí gymnázia a zároveň bude vyhlásená aj mini-súťaž. Výstava je postavená na prezentácii projektu výtvarníčky Moniky Pascoe Mikyškovej s názvom „Lásky“, ktorý realizovala v roku 2013 태양은 없다 다운로드. Hostiteľmi vernisáže sú Miroslava Hanková, Peter Rusnák a Táňa Sedláková. Podujatie sa uskutoční s podporou Sokratovho inštitútu, ktorý je realizovaný neziskovou organizáciou Živica. Výstava je súčasťou väčšieho projektu „medziGeneráciami“. 

8249_10205813283995825_5677825448862798956_n

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Súčasťou výstavy „Prvé lásky v nás nestarnú“ sú zážitky prvých lások dvadsiatich rôznych seniorov Emmanuelle. Príbehy pani Alžbety, Dagmar, Gabriely, Márie, Alice, Moniky a Šarloty a pánov Dušana, Petra a Jozefa vám spolu s fotografiami umožnia nahliadnuť aj do ich súčasných životov 3d 커스텀 소녀. Prezrieť si ich budete môcť od 7. do 31. marca na prvom poschodí Gymnázia Pierra de Coubertina. 

„Tánin projekt je o ľuďoch a ich vzťahoch multi-translation bible. Je o ľuďoch, ktorí sa môžu zdať na prvý pohľad rozdielni a nespojiteľne iní. Ľuďoch mladých a tých, ktorých mladosť čas premenil na starobu Generation Kill Download. Sme to my. S nasadením inej optiky hranice našich stereotypov blednú. Tému stereotypov a mýtov o starších by Táňa chcela predstaviť študentom gymnázia vo forme výstavy, diskusných workshopov a živej knižnice a ponúknuť ju tiež verejnosti 윈도우 10 iso 파일 다운로드. Je presvedčená o tom, že na tom, ako premýšľame o starnutí, starobe a senioroch záleží,“ píše o projekte „medziGeneráciami“, píše sa o projekte na stránke Sokratovho inštitútu 굿윌 헌팅 다운로드.

-lt/Foto: facebook-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba