Connect with us

Koktail

Finalistky Miss Piešťany sú skvelý tím

Published

on

Reklama

Účastníčky regionálnej súťaže krásy, ktorá sa v našom meste koná prvýkrát od roku 1989, sa dnes na tlačovej konferencii predstavili novinárom. Finále Miss Piešťany 2013 sa uskutoční 22. novembra v Dome umenia.

[singlepic id=48814 w= h= float=center]

Reklama

Prípravy na finálový večer sú už v plnom prúde. Dievčatá pravidelne navštevujú fitnes centrum, prebehli skúšky šiat aj plaviek. Hviezdou programu bude okrem finalistiek raper Ego. „Ako to býva štandardne na súťažiach krásy, máme pripravenú promenádu v plavkách a dievčatá predstavia v rámci módnej prehliadky šaty návrhárov Kimličku, Lokajičkovej a Pojezdálovej. Máme dohodnutú aj spoluprácu so svadobným salónom Ľubica,“ informoval organizátor súťaže Michal Hynek a dodal, že všetky finalistky žijú, pracujú alebo študujú v našom okrese. Jedna z nich sa však tlačovej konferencie nemohla zúčastniť.

Podrobnosti zo zákulisia prezradila prvá Vicemiss Slovensko 2013 Nikoleta Duchoňová, ktorá je koordinátorkou súťaže: „Dievčatá sa báli a mali problém s komunikáciou. Keď prišli na kasting, báli sa rozprávať. Je to síce súťaž krásy, ale ide aj o reprezentovanie a vyjadrovanie. Krása nie vždy všetko zastrie. Sme s nimi spokojní, pretože sú skvelý tím. Rozumejú si, dokážu sa podporiť. Postupne sa do toho dostávajú a získavajú väčšie a väčšie skúsenosti.“

Reklama

Nikoleta Duchoňová ďalej dodala, že kontakt s dievčatami je pre ňu príjemnou súčasťou prípravy na Miss International, ktorého sa onedlho sama zúčastní.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA

rekl-komenskeho

Populárne články