Úvod Koktail Deň motorkárov na piešťanskom letisku už o mesiac aj s kaskadérskou show

Deň motorkárov na piešťanskom letisku už o mesiac aj s kaskadérskou show

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Priaznivci silných strojov a nadšenci motošportu sa opäť stretnú na druhom ročníku Dňa Motorkárov, ktorý sa bude konať na piešťanskom letisku o mesiac – v sobotu 21 8090 가요 다운로드. mája. Okrem kaskadérskej MOTO TV show a Majstrovstiev Slovenska v šprinte motocyklov, čakajú návštevníkov ukážky zásahov záchranných zložiek, predvádzacie jazdy prestížnych motocyklových značiek, kvalifikácia na Majstrovská Slovenska v stuntridingu, či štvorkolková show Richarda Mošnu 피트니스 대회 다운로드. To všetko s rockovým hudobným sprievodom. Zahrá bývalý gitarista kapely Uriah Heep – Ken Hensley, česká legenda Žlutý Pes, Poison Candy aj Polemic 웹 게임 소스 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Tak ako vlani, ani tentoraz nebudú chýbať rôzne atrakcie, krásne ženy v kombinézach a poriadna rocková muzika, ktorá k takémuto podujatiu patrí Autocad 2014 free download. Keďže vieme, že motorkári sú len navonok drsňáci, no vo vnútri majú dobré srdcia a často sú veľmi rodinne založení, vychádzame im v ústrety font creator. Pripravili sme ohradené zóny, kde sa môžu na mini motorkách premávať už 10-ročné deti,“ vraví organizátor podujatia Dušan Drobný Lithingin.

 

Súčasťou Dňa motorkárov bude kaskadérska MOTO TV show, Majstrovstvá Slovenska v šprinte motocyklov, ukážky zásahov záchranných zložiek a predvádzacie jazdy prestížnych motocyklových značiek. „Samozrejme, nebude chýbať ani adekvátna hudobná produkcia Yokai Watch game. Čo by to bolo za motorkárske podujatie bez  rockovej hudby? Podarilo sa nám dohodnúť koncerty bývalého gitaristu Uriah Heep Kena Hensleyho, skupiny Žlutý Pes, Poison Candy aj Polemic 길소뜸 다운로드. Tí, čo boli vlani vedia, že atmosféra je nezabudnuteľná,“ dodáva Dušan Drobný. Deň motorkárov sa na Letisku Piešťany uskutočnil minulý rok po prvý raz a zaznamenal veľký ohlas 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드.

bcs-132

Na akcii sa má konať aj kvalifikácia na Majstrovská Slovenska v stuntridingu, čiže kaskadérskeho jazdenia na motorke Shindoriko Printer Driver. Tento rok sa v Piešťanoch stretne výber tých najlepších kaskadérov zo Slovenska, ktorí budú proti sebe súťažiť na kvalifikáciu na Majstrovstvá Slovenskej republiky v jednotlivých disciplínach – napríklad v jazde po zadnom kolese, či jazde po prednom kolese, takzvanom driftovaní.

6729

Ďalšie motoristické víkendy čakajú  Piešťany aj 10. – 12. júna, kedy sa koná na letisku pravidelný Carat Tunning a motorky prídu ešte dvakrát – 16. – 19. júna na Zraz zlatých krídel motocyklov Honda v Campingu Lodenica a v auguste opäť na letisku štartuje Veľká cena Piešťan.

Zdroj: www.metoo.sk, ilustr. foto: www.bikerscentrum.sk

REKLAMA