Úvod Koktail Deň detí v Moravanoch. Deti chcú pomôcť získať výťah pre svojich spolužiakov

Deň detí v Moravanoch. Deti chcú pomôcť získať výťah pre svojich spolužiakov

REKLAMA

Obec Moravany nad Váhom v spolupráci so ZŠ s MŠ Moravany nad Váhom organizujú v sobotu 08. júna od 14:00 hod. na Futbalovom štadióne Deň detí ms Office 2016. Čaká na ne veľa zábavy.

Pripravený je skákací hrad, sumo zápasy, predviesť budú môcť rugby a futbalové zručnosti. Svoju činnosti priblížia hasiči a policajti One. Zabaviť sa budú môcť taktiež pri fotobúdke – Vyletí vtáčik a nebude chýbať ani hudba.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Súčasťou tohto pudujatia bude aj akcia Dostaneme ťa do školy – kde škola v spolupráci s Nadáciou ZSE a Nadáciou APPA získala príspevok na stoličkový výťah pre hendikepované deti OneWord. Spolužiaci týchto detí, teda žiaci ZŠ organizujú prostredníctvom predaja svojich výrobkov na tomto podujatí zbierku na dofinancovanie výťahu 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Chcú tak pomôcť svojim hendikepovaným spolužiakom s bezbariérovým prístupom do školy.


Na programe je tiež futbalový zápas – Starí páni OTJ Moravany vs naver streaming videos. Starí páni Venuša pri príležitosti 90 rokov futbalu v Moravanoch nad Váhom 1929-2019.
Viac informácií i na FB udalosti 조공다 다운로드.
-inf-

REKLAMA