Úvod Koktail Deň detí môžete osláviť aj netradičnými hrami

Deň detí môžete osláviť aj netradičnými hrami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Centrum pomoci človeku Trnavskej arcidiecéznej charity pripravuje na 1. júna popoludní zaujímavý program pri príležitosti Dňa detí web page Excel. Na priestranstve pri novovybudovanom detskom ihrisku na Prednádraží, v tesnej blízkosti centra, budú deti plniť rozličné netradičné úlohy. Za ich úspešnú realizáciu ich samozrejme čaká odmena Sharebox download.

Ak teda chcete s ratolesťami zažiť príjemné popoludnie a otestovať svoje zručnosti a šikovnosť, neváhajte prísť medzi 14:00 h a 17:00 h k centru na A Financial Supervisory Service ci. Hlinku 41.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na deti čaká osem úloh. Budú chodiť po lane ako tie najlepšie cirkusové hviezdy, vyskúšajú si svoju zručnosť pri skladaní obrazcov zo zápaliek, alebo budú mať možnosť ukázať svoju presnú mušku pri triafaní kotúľajúceho sa orecha 귀를 기울이면 다운로드. To však nie je všetko, úloh je pripravených viac, aké budú, sa nechajte prekvapiť. Prezradíme už len jednu – viete ako sa chodí vo vedrách Download Captain Marvel smi? Že nie, tak príďte na Deň detí Centra pomoci človeku a dozviete sa :-).

-red-

 

REKLAMA