Úvod Koktail Deň architektúry tento rok aj s tvorivou dielňou pre deti

Deň architektúry tento rok aj s tvorivou dielňou pre deti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská časť medzinárodného podujatia má tento raz podtitul Bývam, bývaš, bývame! Organizátori predstavia kúpeľné mesto z pohľadu historického vývoja bývania Download The cruel angel Teze. Cyklovýlet sa uskutoční v sobotu 30. septembra a tvorivé dielne pre deti v školskom veku o deň neskôr v Elektrárni Piešťany day day. Deň architektúry zavíta do Piešťan už šiestykrát. Zatiaľčo v predchádzajúcich rokoch bolo cieľom tohto podujatia upozorniť verejnosť na výnimočné stavby, verejné priestory alebo umenie v exteriéri, tentoraz bude hlavnou témou bývanie. 

„Mesto Piešťany poskytuje dobré podmienky na pozorovanie historického vývoja bývania 고독한 미식가 시즌5 다운로드. Je to najmä vďaka existencií kúpeľov a tým pádom prítomnosti mnohých sociálnych vrstiev na pomerne malom území. Počas cyklojazdy si ukážeme zaujímavé vily, domy a zhodnotíme zastavovacie plány rôznych území,“ hovorí organizátorka Dňa architektúry v Piešťanoch Eva Rohoňová Mid 24 o'clock download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Jednou zo zastávok cyklojazdy bude Floreát. S myšlienkou vzniku tohto záhradného mesta prišiel nájomca kúpeľov Ľudovít Winter, ale podarilo sa mu realizovať iba malú časť Office365 Excel Download. O tom, ako Floreát vznikal a ako vyzerá dnes, účastníkom podujatia porozpráva architektka Lívia Gažová.

Reč však bude aj o sídliskách, vilách, radových domoch a nových piešťanských štvrtiach, ktoré formujú vzhľad kúpeľného mesta 큐라 프로그램 다운로드.

Cyklojazda začína v sobotu 30. septembra o 14.00 h. Účastníci sa stretnú pred sochou Barlolámača.

V nedeľu 1 cj 서체. októbra sa do podujatia zapojí aj Elektrárňa Piešťany, kde sa stretnú deti vo veku od 8 rokov a zmenia sa na domy, akými by chceli byť. Počas workshopu zrealizujú pomocou papiera a farieb svoju predstavu o bývaní a potom možno spolu vytvoria ulicu a možno aj mesto. 

Kapacita workshopu je obmedzená, rodičia môžu svoje deti prihlásiť prostredníctvom formulára na tejto adrese 생활코딩 동영상 다운로드.

Deň architektúry sa koná na prelome septembra a októbra pri príležitosti Svetového dňa architektúry v menších i väčších českých mestách 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Na Slovensku sa k nemu pripoja Piešťany a Bratislava.

-TS Eva Rohoňová – Deň architektúry 2017-

REKLAMA