Connect with us

Koktail

Čo za vysvedčenie? Poradíme vám!

Published

on

Reklama

Učí sa predsa pre seba, nie kvôli darčekom… Samozrejme! Ale maličkosť za dobré vysvedčenie neuškodí. Práve naopak, motivuje k lepším výkonom a dokáže, že tvrdo pracovať sa oplatí. Neviete sa rozhodnúť, aký darček vášho školáka poteší? Nechajte to na nás.

[singlepic id=39445 w=560 h=373 float=center]

Reklama

Notebook do školy aj na hranie
Dievčatá aj chalanov všetkých vekových kategórií stopercentne poteší notebook alebo tablet. Nezabúdajte, že to nie je len zámienka na flákanie sa na internete. Notebook je často nevyhnutnou pomôckou na štúdium, preto je skvelým darčekom napríklad pre stredoškolákov. Nebavia vaše deti klasické knihy? S tabletom ich možno donútite aj čítať – knihy v elektronickej podobe, ktoré si môže nosiť so sebou v aplikácii, sú momentálne skutočne in.

Zábava aj na cestách
Zaslúži si vaša ratolesť niečo výnimočné za skvelé výsledky? Určite ho zaujme hracia konzola Sony PSP. Vďaka nej si užije akúkoľvek hru, hudbu, fotografie či video kdekoľvek a kedykoľvek. „Píespíčko“ kúpite teraz za skvelú cenu 97 eur.

Reklama

Podporte ich kreativitu
Čo tak odmeniť vaše dieťa fotoaparátom? Podporíte jeho kreativitu, rozviniete vzťah k umeniu… Začnite jednoduchším modelom, ktorý znesie aj drsnejšie zaobchádzanie. Napríklad s fotoaparátom od Samsungu s rozlíšením 16,1 Mpx a darčekom – pamäťovou kartou Kingston si užijete množstvo zábavy.
[singlepic id=39444 w=320 h=320 float=left]

Aby milovali pohyb
Školáci trávia čoraz viac času pri počítači alebo pred „telkou“. Neviete svojho potomka priviesť k športovej aktivite? Skúste to nenásilne, napríklad počítačovou hrou. Určite ho nenúťte nasilu do niečoho, čo nechce. Sony Playstation PS3 s move ovládačom a kamerou je v tomto smere super pomocníkom: hra sa ovláda pohybom celého tela! Príďte sa presvedčiť na vlastné oči do obchodného domu DOMOSS.

Má vaše dieťa prebytok energie? Kúpte mu bicykel. Privediete ho k zdravému životnému štýlu, donútite ho tráviť viac času na čerstvom vzduchu a priučíte ho základom cestnej premávky. Začať môžete už od ranného školského veku. Napríklad s bicyklom Dema – Drobec.

Potešte svojich najbližších a odmeňte ich za polročné vysvedčenie praktickým darčekom. Nepozdáva sa vám ani jeden z našich tipov? Navštívte OD DOMOSS, kde vám ochotne poradí odborný personál a pomôže vám vybrať darček na mieru. Aj s možnosťou nákupu na splátky!

Text a foto: PR Domoss

Populárne články