Connect with us

Koktail

Čo je malé to je milé. Nový bazén má rodinnú atmosféru

Published

on

Reklama

Voľné chvíle pri vode si môžu rovnako užiť deti aj dospelí. Slaná voda, dobrá káva a príjemné prostredie je zárukou, že pri Vlnke sa budete cítiť ako na dovolenke. Nový bazén rozširuje možnosti, kde sa v Piešťanoch a okolí osviežiť.

[singlepic id=45302 w=560 h=385 float=center]

Reklama

 

Neveľké, ale veľmi dobre vybavené miesto na oddych otvorili neďaleko Sĺňavy. Vlnka je ideálny bazén pre malých začínajúcich plavcov, pretože dezinfekcia vody prebieha pomocou soľnej elektrolýzy. Oproti použitiu bežných chlórových prípravkov má táto metóda zásadné výhody – nevysúša pokožku, nedráždi oči a nevyvoláva alergické reakcie.

Reklama

Voda v bazéne s rozmerom 13×4,5 m a hĺbkou 1,3 m je čistená nepretržite. Jej teplota sa v závislosti od počasia pohybuje medzi 28 a 32°C, takže v nej nie je zima ani vtedy, keď nie sú tropické horúčavy. Okrem toho sa dá bazén zakryť, zábava preto pokračuje aj v prípade vyslovene zlého počasia.

[singlepic id=45250 w=560 h=385 float=center]

 

Ostatné služby, ktoré Vlnka poskytuje, ocenia najmä dospelí. Môžu ochutnať čerstvú kávu z vyhlásenej pražiarne Coffe Sheep, domáce limonády aj koktaily. Samozrejmosťou je wi-fi a detský kútik. K dispozícii je dámska i pánska šatňa so skrinkami, prebaľovacím pultom, toalety aj sprchy. Nechýba krytá relaxačná zóna, vonkajšia slnečná terasa s lehátkami a priestranná záhrada s trampolínou a pieskoviskom.

Vlnka je do 30. septembra otvorená každý deň od 9.00 do 19.00 h. V októbri od 10.00 do 18.00 h. Vstupné pre dospelých je 5 eur za prvú hodiu a 1 euro za každú ďalšiu začatú hodinu. Pre deti do 140 cm platí polovičná zľava a deti do dvoch rokov majú vstup zdarma.

Viac informácií, fotiek a reakcií návštevníkov nájdete na Facebooku.

[nggallery id=2404]

Zväčšiť mapu

(pr)

Populárne články