Úvod Koktail Chcete ísť na TOPFEST? S nami môžete vyhrať dva lístky

Chcete ísť na TOPFEST? S nami môžete vyhrať dva lístky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

TOPFEST sa nezadržateľne blíži, na piešťanské letisko zavíta o šesť dní a niekoľko hodín, vypukne večer vo štvrtok 30. júna Ano 1800ed. Na pódiách sa predstaví napríklad Guano Apes, legendárna kapela Europe, českí rockeri zo skupiny Kabát, ale aj Wanastowi vjeci, Desmod, Puddle of Mudd, Rival Sons a ďalšie na Slovensku i v zahraničí známe zoskupenia New West Organic7 7. Pred festivalom sme pre vás v spolupráci s agentúrou PROPAGANDA HOUSE pripravili súťaž o dve vstupenky zdarma, ktoré si odnesie jeden z tých, čo správne odpovedia na našu otázku gta5 컴퓨터 다운로드.

IMG_2147_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Súťažná otázka znie:

Ktorá kapela zo štyroch ponúknutých možností odohrala v dlhoročnej histórii festivalu TOPFEST najviac koncertov Dream of precious days?

Možnosti:

A. No Name
B. Desmod
C. Kabát
D. Zóna A

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, kde bývate, posielajte mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do 12:00, teda do pravého poludnia v utorok 28 김동률 mp3 다운로드. júna. Do predmetu správy napíšte „Súťaž TOPFEST“. Výherca bude následne vyžrebovaný spomedzi správnych odpovedí. Meno výhercu, ktorý vyhrá dve vstupenky, zverejníme v ten istý deň o 20:00 na našom portáli www.pnky.sk 게리모드 게임 다운로드.

-lt/PROPAGANDA HOUSE/foto: archív-

REKLAMA