Connect with us

Koktail

Celoročné parkovanie len za euro

Published

on

Reklama

Neveríte…? Jedná sa dokonca o sumu za celé parkovacie miesto! Stále neveríte, ani vy, ktorí bývate na Adame Trajane ? Je to pravda, ale netýka sa to možnosti bez problémov zaparkovať v blízkosti svojho bytu práve na spomínanom sídlisku. Mám kamaráta, ktorý chodí aj teraz, aj zime, večer na futbal na gymnázium z Trajana na bicykli. A dôvod ? Prozaický a v jeho prílišnej šetrnosti to nebude. Po návrate večer – čiže niečo po ôsmej, by už jednoducho na Trajane nezaparkoval…

[singlepic id=42037 w=560 h= float=center]
Pýtate sa, kde teda môžete zaparkovať za jedno euro na rok, ba aj na 10 rokov. Odpoveď znie: v nových bytoch, ktoré sa práve začali stavať v Borovciach. Ide o pokračovanie úspešného projektu výstavby 3 bytových domov – bytov do osobného vlastníctva v Trebaticiach. Tam už teraz býva viac ako 100 spokojných obyvateľov. Nová výstavba bytov v Borovciach ponúka presne to, čo bežný klient v dnešnej dobe oprávnene očakáva. A to je okrem vysokej kvality prevedenia stavby, dodržania termínov a dohôd, vybavenia na kľúč a dodatočných benefitov aj „právo“ zaparkovať si úplne bez problémov svoje auto pred vlastným domom, tam kde bývam.
Komu sa zdajú tieto problémy neuveriteľné, má zrejme to šťastie a problémy s parkovaním jednoducho nemusí riešiť, prípadne nemá auto. Ak vás však zaujíma, ako parkovať za 1 euro, viac sa o samotnej ponuke dozviete na www.bytovkyborovce.sk.

Reklama

Autor: M.Siblík

Reklama

Populárne články