Connect with us

Koktail

Čarodejnícka imatrikulácia prvákov

Published

on

Reklama

Pondelok 19. novembera bol pre našich prváčikov ZŠ F. E. Scherera v Piešťanoch ozaj netradičný.

[singlepic id=37458 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

Popoludní sa do ich triedy zlietli čerti a čarodejnice z 9. ročníka, ktorí sa snažili pani riaditeľku a pani triednu učiteľku Podhradskú presvedčiť, že tieto deti nepatria do ich školy, ale musia začať chodiť do Čarodejníckej školy, kde chodia len zlé a hlúpe deti. Dávali im rôzne úlohy, ale malí prváčikovia nezaháľali, ale naopak si pre nich a všetkých prítomných hostí, rodičov, babky, tety pripravili krásny program.

Reklama

Ukázali všetkým, že vedia spievať, tancovať, recitovať, počítať i cvičiť a dokonca hovoriť po anglicky. To už čerti a čarodejnice nezvládli a museli deti pochváliť, lebo videli, že sú múdrejšie, ako oni a za pomoci pani riaditeľky a pani Skovajsovej ich všetkých slávnostne imatrikulovať a prijať za žiakov našej školy. Dostali rôzne darčeky, imatrikulačný list a krásnu tortu s malými chobotničkami, ktorú im upiekla pani Jankechová, bola výborná, aj čarodejnice a čerti sa olizovali až za ušami.

Naši malí prváčikovia, naše krstniatka nech sa Vám na našej škole darí a ani sa nestihnete „poobzerať“ a budete deviatakmi, ako my. Nebojte sa my všetci vám v tom pomôžeme.

Vaši krstní rodičia žiaci 9. A a Viera Mikesková

[nggallery id=2024]

 

Populárne články