Úvod Koktail Čajky, Havrani, Pávi a futbalisti pozývajú na Športový ples

Čajky, Havrani, Pávi a futbalisti pozývajú na Športový ples

Videli ste už Čajky, Havranov, Pávov a futbalistov pohromade? Navyše v situácii, keď nemajú svoje tradičné perie, pardón dresy, ale krásne šaty a obleky 오목 게임 다운로드? Zažiť to môžete na Športovom plese, ale pozor k dispozícii je už len 50 vstupeniek.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

 

Športové kluby sa zjednotili a pozývajú na zaujímavý spoločenský večer do hotela Piešťany 아오오니 2 0 영화 다운로드. V piatok 9. februára sa ukáže, že aj športovci sú gentlemani a vedia tancovať :) Pozvaní sú nielen fanúšikovia, ale široká verejnosť, takže zavolajte aj známych a príďte podporiť dobrú vec 아롱체 다운로드.

Vstupenka na ples stojí 35 eur na osobu, pričom v cene je večera s prípitkom, bufetové stoly, fľaša vína, nealko nápoje (kofola, citronáda), koláče i slané pochutiny. V programe vystúpi freestylová skupina známa pod menom Hands Up Crew 100세 인생 다운로드. O zábavu sa postará DJ HSNC a živá hudba Veselá Muzika z Nových Zámkov.

Výťažok z tomboly bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange, pričom peniaze budú použité na rehabilitačné cvičenia Windows 10 English Language Pack.

Zaregistrovať sa môžete tu Samsung genuine firmware download.

-inf-

REKLAMA