Úvod Koktail Bývalí tanečníci Crank dance studia sa stretli na súkromnej ZUŠ-ke

Bývalí tanečníci Crank dance studia sa stretli na súkromnej ZUŠ-ke

REKLAMA
GM Dental Zubar

Stretnutie bývalých tanečníkov streetdancového Crank dance studia zorganizoval minulý víkend ich bývalý učiteľ a šéf Matúš Kromholc 히오스 백그라운드 다운로드. Hoci z pôvodnej okolo dvestočlennej základne prišla nakoniec len hŕstka, zatancovali si a vyskúšali novú choreografiu. Matúš dúfa, že z jednorazovej aktivity sa vyvinie tradícia a nabudúce sa ich zíde v priestoroch Súkromnej základnej umeleckej školy v Zavretom kúte viac 넥서스5x 유심 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

„Pozval som všetkých, na ktorých som mal kontakt, prihlásených bolo asi tridsať, ale potom sme museli presunúť stretnutie zo soboty na nedeľu, tak nakoniec sme prišli ina siedmi,“ hovorí Matúš 다음 동영상 다운로드. „Ale chcel som to vyskúšať a bolo fajn, spravili sme si novú choreografiu.“ Rád by dokonca z víkendových stretávok bývalých tanečníkov, ktoré umožnili a podporil aj riaditeľ SZUŠ Tibor Ukropec, založil tradíciu 범죄 도시 다운로드. Na otázku, či majú v pláne aj niekde vystúpiť, však krútil hlavou. „Ak by sme chceli vystupovať ako tím, potrebujeme naozaj pevné jadro a poriadnu choreografiu.“ Niektorí z jeho bývalých tanečníkov a on sám sa však venujú aj takzvanemému freestylu, s ktorým by nemali problém sa predviesť kdekoľvek 요리인류 키친 다운로드. „Je nás okolo desať dobrých tanečníkov, tancujeme freestyle, kde improvizujeme. Naposledy sme vystupovali na Športových dňoch v Piešťanoch.“

Crank dance studio založil Matúš Kromholc v roku 2008, ako študent na vysokej škole Go Program Zen. Rok predtým, po absolvovaní muzikálového gymnázia v Bratislave viedol tanečný krúžok na Súkromnej umeleckej škole v Piešťanoch. Záujem detí o „pouličný“ tanec bol obrovský a spolu s tromi lektormi malo štúdio krátko po založení okolo dvesto členov spss 한글판 다운로드. Vyvrcholením jeho činnosti bol autorský muzikál Vianoce a malé dievčatko, ktorý uviedli v Dome umenia v januári 2009. Niektorí členovia pokračovali v tanečnej kariére, podľa M lease agreement. Kromholca jedným z najväčších talentov, ktorý ešte donedávna tancoval v Čechách a viedol tanečné kempy pre deti bol Tadeáš Kolmačka, zvaný Tadito 유니티 32비트 다운로드. Ďalším bol tiež Peter „Hagi“ Hagara, ktorý pôsobil v Nitre.

-red-, foto: archív M.Kromholca, video: You tube

REKLAMA