Úvod Koktail Auto potrebuje vašu pozornosť, vyhnete sa prievanu v peňaženke

Auto potrebuje vašu pozornosť, vyhnete sa prievanu v peňaženke

REKLAMA

Po dlhej zime, ktorá nie a nie odísť, prišla vytúžená jar. Čaká nás nielen veľké jarné upratovanie, držanie diéty, aby sa človek nebál vytiahnuť plavky zo skrine, ale mali by sme si nájsť čas aj príprave auta na letnú sezónu. Ak mu doprajeme kvapku pozornosti, vyhneme sa nepríjemným prekvapeniam po zimnej prevádzke. Starostlivým prístupom k drobným potrebám predĺžime jeho životnosť s relatívne malými výdavkami skôr, ako stihnú nečakane spôsobiť väčšie bolesti hlavy a prievan v peňaženke 검은사막m 유니크 매크로 다운로드.

A na čo sa teda po zime zamerať?

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Stierače a svetlá. Zásada „vidieť a byť videný“ platí v každom ročnom období. Posypový materiál, soľ, námraza a striedanie teplôt poškodzujú gumičky stieračov Go piano. Stierače trpia a v prípade, ak zanechávajú fľaky na skle, je čas ich vymeniť. Deravé cesty spôsobujú aj otrasy, ktoré môžu uvoľniť uchytenie svetiel, prípadne vychýlenie paraboly a teda svetelného kužeľa. V bláznivom, niekedy upršanom aprílovom počasí iste oceníte, že ste nezanedbali návštevu servisu.

w_MG_4067

Kvapaliny 이혼 양식 다운로드. Brzdová kvapalina, chladiaca zmes, olejová náplň a v neposlednom rade aj zmes do ostrekovačov sú ako pre auto, tak aj pre vás, životne dôležité. Bez nich auto nepôjde a nedá sa presvedčiť ani pekným slovom. Tieto náplne treba pravidelne vymieňať a dopĺňať. Zanedbanie môže viesť k veľmi drahým poškodeniam vozidla Sherlock Season 1.

Umytie a čistenie. Veľa agresívnej posypovej soli na karosérií, podvozku, aj kolesách autu škodí a preto je potrebné zbaviť sa jej. „Kvitnúca“ karoséria nikoho nepoteší a o hrdzou zničených podvozkových častiach nehovoriac. Mechanické nečistoty z interiéru odstránite dôkladným vyčistením a vyhnete sa škrabancom na plastoch Hello Loveless Download. Pokojne autu doprajte aj osviežovač, alebo parfém. Príjemne doplní príchod jari.

w_MG_4083

Prezutie, vyváženie, geometria. S prezúvaním sa nemusíte ponáhľať. Tu je lepšie naozaj počkať až kým sa zima naozaj vyblázni do posledného dychu. Až keď sú denné, ale najmä nočné teploty vyššie ako 7°C, rezervujte si termín vo svojom obľúbenom servise visual studio community 2015 Hangul. Ak máte možnosť, skontrolujte si hĺbku dezénu. Odporúčame viac ako 3 mm, aby bol dezén pneumatiky plne funkčný. Vyváženie a prípadne kontrola, či nastavenie geometrie predídu tomu, aby sa pneumatiky opotrebovávali nerovnomerne, alebo sa vozidlo správalo na ceste nervózne.

w_MG_4070

Podvozok Grassmoon. Naše inak malebné, ale túto zimu výnimočne deravé cesty, plné výtlkov dali zabrať najmä čapom riadenia, čapom na ramenách a vzperám stabilizátora. V lepších servisoch vám pri prezúvaní na zdvihákoch váš podvozok šikovný mechanik prehliadne za pár minút a odporučí opravu, ak je potrebná ez2ac 다운로드.

Brzdy. Už samotné slovo hovorí za všetko. Brzdy rozhodne nie je vhodné podceňovať. Soľ a následná korózia skracuje ich životnosť. Návšteva servisu, ale vaše otázky zodpovie.

Klimatizácia a čistý vzduch. Vyčistenie klimatizácie a výmena kabínového filtra je len krokom k pohode, ktorú vám vie vaše auto dopriať Template ppt download. Nie je to nevyhnutné, ale alergici určite uvítajú aj túto drobnosť.

 

Kompletná servisná prehliadka teraz iba za 5eur!

 

w_MG_4101

 

Servisné centrum RTauto s vynikajúcim vybavením vám momentálne ponúka kompletnú servisnú prehliadku vášho auta iba za 5 eur Atlantic Rim download. Odborní mechanici prehliadnu všetko dôležité a povedia vám čo treba robiť. Ceny vám vrásky robiť nemusia. V RTauto sú naozaj férové.

Objednajte sa už teraz!

Tel. 0910 108 108, 033/ 381 15 35

banner_RTAuto.eps

Zdroj: PR RTauto

REKLAMA