Úvod Koktail Alan Ames – najskôr násilník, potom majster bojových umení, napokon Boží služobník...

Alan Ames – najskôr násilník, potom majster bojových umení, napokon Boží služobník – príde do Piešťan

REKLAMA

Slovensko navštívi katolícky laický evanjelizátor z Austrálie Alan Ames. Životný príbeh o tom, ako sa v jeho živote prejavila Láska a ako sa z násilníckeho človeka, neskôr majstra bojových umení, napokon stal Boží služobník, ktorý žije hlboký modlitbový život a je obdarovaný darom uzdravovania, môžete spoznať 31 Download the dictionary. augusta v kostole sv. Štefana kráľa v Piešťanoch.

Alan Ames sa narodil v r Fine Pang Fang. 1953 vo veľmi chudobnej rodine v Londýne. Ako mladík sa stal členom motorkárskeho gangu, bol násilníkom, plný agresie a k tomu sa pridal alkohol 화산전생 텍본 다운로드. Závidel a nenávidel každého, kto mal čo len o čosi viac ako mal on. Bol bez perspektívy do života. Ako veľmi mladý sa oženil a s manželkou sa odsťahovali do Austrálie, aby začali nový život Download atmega128. To však jeho problém s alkoholom nevyriešilo.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Pracoval vo farmaceutickej firme, no jeho vnútro rebela ho stále viedlo do extrémov. Začal sa mimoriadne tvrdo venovať bojovým umeniam, až získal 4 čierne opasky a v r 벨365 다운로드. 1992 sa ako kapitán austrálskeho mužstva zúčastnil majstrovstiev sveta v Japonsku. Boh a Cirkev nemohli byť od neho ďalej, tieto pojmy mu vôbec nič nehovorili 그날처럼 mp3 다운로드.

Onedlho nato však začal počuť hlas, ktorý mu hovoril, že je hlasom Božieho anjela a žiadal ho, aby sa obrátil. Počúvol, začal sa modliť, čítať Sv 원펀치 다운로드. písmo, žiť sviatostne. Prišlo obrovské obrátenie vďaka úžasnej Božej milosti.

Teraz je Alan  evanjelizátorom. Chodí po svete, svedčí o svojom obrátení, o láske k sviatostiam a katolíckej viere, modlí sa s tými, ktorí to potrebujú. 

Okrem toho Alan Ames napísal aj trilógiu o Ježišovom živote – Ježišovými očami, v ktorej sám Ježiš rozpráva o svojom účinkovaní pred príchodom do Jeruzalema a svojou smrťou Fashion of Christ. Je to fascinujúce čítanie, dostupné aj v slovenčine a bude k dispozícii na stretnutí s Alanom. V pláne je preložiť do slovenčina aj ďalšie jeho knihy 식품공전 2019 다운로드.

Alan Ames na Slovensku

Pruské, kostol sv. Petra a Pavla – 30. august 2018 o 17.00

Piešťany, kostol sv. Štefana kráľa – 31 Download Angelic Magazine. august 2018 o 17.00

Akcia začne svätou omšou o 17.00 h, nasledovať bude svedectvo a adorácia. Pri nej bude Alan prosiť Pána za jednotlivcov o uzdravenie tela a duše. Dostupné budú aj jeho knihy so zážitkami s Bohom. 

Zdroj: modlitba.sk

REKLAMA