Úvod Koktail Video: Ako to vyzerá v kostolnej veži počas zvonenia

Video: Ako to vyzerá v kostolnej veži počas zvonenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mladí Bananci Viktor Vrábel a Alex Jánoška sa prostredníctvom videa rozhodli čitateľom priblížiť, ako prebieha poludňajšie zvonenie vo veži miestneho Kostola sv coc. Martina. Nepriaznivým faktorom okrem nedostatku miesta bol vraj nedostatok svetla a niektoré zábery si vyžadovali doslova akrobatické kúsky dvojčlenného štábu. Kvôli viacerým uhlom záberu si ani nie dvojminútové video vyžadovalo 4 výstupy do veže a od myšlienky po publikovanie ubehol mesiac 카카오톡 백업 다운로드.

IMG_3507Veľký a malý zvon vo veži nového kostola sú umiestnené vo výške približne 20 metrov nad zemou 일도리 다운로드. Vynesenie 20-kilogramovej techniky po úzkych strmých schodoch dalo podľa slov mladíkov predsa len trochu zabrať. Nerátajúc prízemie, prvou zastávkou je chórus, druhou povala nového kostola a treťou samotná drevená plošina s uchytením zvonov a mechanizmom, ktorý nimi hýbe; s rapkáčom, kabelážou a príslušenstvom Download an earlier version of unity. Pod drevenou podlahou možno nájsť zariadenie, ktoré sa stará o rovnomerný pohyb štyroch ciferníkov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Odbíjanie celých hodín, polhodín a poludňajšie zvonenie je kvôli presnosti riadené satelitom a zabezpečuje ho veľký zvon 유튜브 국가 차단 다운로드. Pred omšami, počas omší a pred pohrebmi ovláda zvony kostolník Dominik Jánoška, a to buď zo sakristie alebo pri vstupe do veže. Vtedy sa „dostane ku slovu” aj malý zvon z roku 1927 Naver Dictionary app. Vek toho väčšieho sa nám nepodarilo zistiť.

IMG_9901Odbíjanie dvanástej hodiny a následné zvonenie bolo pomerne prenikavo počuť aj cez dva druhy chráničov sluchu Download Cadian 3D. Každopádne, podľa autorov ide o jedinečný zážitok. Keďže asi päťminútové zvonenie sa počas svojho priebehu okrem začiatku a ukončenia nemení, filmári sa rozhodli zostrihnúť ho na štvrtinu bežnej dĺžky Little Mermaid in the corner. Výsledok si teraz môžete pozrieť.

-text, foto a video: vv-

REKLAMA