Connect with us

Koktail

Ak si objednáte dovolenku teraz, môžete ušetriť až 33 percent

Published

on

Reklama

I keď je už podľa kalendára jar, zima nie a nie skončiť. Hoci sa vám to možno nezdá, ale teraz je ideálny čas plánovať letnú dovolenku. Práve v týchto dňoch môžete ušetriť za skorý nákup až tretinu ceny. Pri dovolenke v hodnote 300 eur, tak stovka zostane vo vašej peňaženke.

egypt„Je viacero spôsobov ako ušetriť pri nákupe dovolenky. Ak nie ste dopredu rozhodnutý kam ísť a ste ochotný vybrať si z toho čo je aktuálne v ponuke, môžete čakať na last minute. Keď však máte jasnú predstavu kam na dovolenku a chcete tiež ušetriť, ideálne je využiť zľavy za skoré objednanie. Niektoré cestovné kancelárie ponúkajú do konca apríla až 33 percentné zľavy,“ vysvetľuje Monika Valentovičová z cestovnej agentúry MAR TRAVEL.

Reklama

Pri lákaní klienta stavili cestovné kancelárie aj na ďalšie benefity. Viaceré ponúkajú napríklad pobyt až pre dve deti úplne zadarmo, transfer na letisko, výlet zadarmo, ďalšiu zľavu pri vyplatení celej sumy zájazdu a pod.

Viac informácií o ponuke dovolenie a možnostiach získate v cestovnej agentúre Martravel na Námestí Slobody 10 v Piešťanoch. Aktuálne je za zaujímavú cenu v ponuke napríklad Tunisko, hotel Safa, týždeň pre 3-člennú rodinu po zľave komplet cena vrátane poistenia 1125,- eur /pôvodná cena = 1417,- eur/, čiže ušetríte 292,- eur.

Reklama

-PR Martravel-

Populárne články