Connect with us

Koktail

ADELI chystá Vianočný trh, okrem remeselných výrobkov ponúkne i chutné jedlá

Published

on

Reklama

V kongresovej hale ADELI  Medical Centra sa bude v piatok 2. decembra v čase od 13:00 do 18:00 konať prvý ročník Vianočných trhov. Kúpiť si budete môcť chutné jedlá ako napríklad mäsové výrobky, koláčiky, oblátky, medovníčky, lokše, medovinu, víno, či čaje. Radosť svojim blízkym urobíte kúpou darčeku, pričom v ponuke budú náramky, šperky, hračky, drevené motýliky, rezbárske výrobky.

VTc

Reklama

„Hoci najväčšiu radosť z Vianoc majú deti, tešíme sa na ne všetci od najmenších až po tých najstarších. Ideálne je, pokiaľ v tento nádherný čas nie sme sami a čaro adventu a vianočných sviatkov môžeme vychutnávať v kruhu blízkych obklopení pohodou a dobrou náladou. A keďže blízkymi sa nám za tie roky existencie ADELI Medical Centra stali aj naši pacienti a ich rodiny, rozhodli sme sa tento predvianočný čas spríjemniť aj im vianočnými trhmi priamo v budove rehabilitačného centra. Dvere ADELI vianočného trhu sú otvorené nielen našim pacientom a ich rodinám, ale i všetkým ľuďom, ktorí si chcú spríjemniť najkrajšie sviatky v roku. Veľmi sa na vás všetkých tešíme,“ informujú o podujatí organizátori.

Tí, ktorí ešte nemajú vyzdobené svoje domovy, nájdu na trhoch krásne ručne vyrábané dekorácie a ozdoby. Okrem predajcov pozvanie prijali aj mladé talenty zo ZUŠ Vrbové a piešťanská speváčka KRISTAL Kristína Jánošiková, ktorí spríjemnia návštevníkom popoludnie svojim vystúpením. Na Vianočné trhy sú pozvaní všetci dobrí ľudia, ktorých čaká nielen dobrá nálada, ale aj príjemne strávený čas.

Reklama

-lt/TS ADELI Medical Centre-

Populárne články