Úvod Koktail ADELI chystá Vianočný trh, okrem remeselných výrobkov ponúkne i chutné jedlá

ADELI chystá Vianočný trh, okrem remeselných výrobkov ponúkne i chutné jedlá

REKLAMA
Anna bal 2021

V kongresovej hale ADELI  Medical Centra sa bude v piatok 2. decembra v čase od 13:00 do 18:00 konať prvý ročník Vianočných trhov. Kúpiť si budete môcť chutné jedlá ako napríklad mäsové výrobky, koláčiky, oblátky, medovníčky, lokše, medovinu, víno, či čaje 인스톨 쉴드 다운로드. Radosť svojim blízkym urobíte kúpou darčeku, pričom v ponuke budú náramky, šperky, hračky, drevené motýliky, rezbárske výrobky.

VTc

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Hoci najväčšiu radosť z Vianoc majú deti, tešíme sa na ne všetci od najmenších až po tých najstarších Tigan download. Ideálne je, pokiaľ v tento nádherný čas nie sme sami a čaro adventu a vianočných sviatkov môžeme vychutnávať v kruhu blízkych obklopení pohodou a dobrou náladou 교육방송 다운로드. A keďže blízkymi sa nám za tie roky existencie ADELI Medical Centra stali aj naši pacienti a ich rodiny, rozhodli sme sa tento predvianočný čas spríjemniť aj im vianočnými trhmi priamo v budove rehabilitačného centra TimeSpy download. Dvere ADELI vianočného trhu sú otvorené nielen našim pacientom a ich rodinám, ale i všetkým ľuďom, ktorí si chcú spríjemniť najkrajšie sviatky v roku Monster Federation. Veľmi sa na vás všetkých tešíme,“ informujú o podujatí organizátori.

Tí, ktorí ešte nemajú vyzdobené svoje domovy, nájdu na trhoch krásne ručne vyrábané dekorácie a ozdoby Mamme game collection. Okrem predajcov pozvanie prijali aj mladé talenty zo ZUŠ Vrbové a piešťanská speváčka KRISTAL Kristína Jánošiková, ktorí spríjemnia návštevníkom popoludnie svojim vystúpením 파이썬 강좌 다운로드. Na Vianočné trhy sú pozvaní všetci dobrí ľudia, ktorých čaká nielen dobrá nálada, ale aj príjemne strávený čas.

-lt/TS ADELI Medical Centre-

REKLAMA