Úvod Koktail Adamfest láka pivárov aj rodiny s deťmi

Adamfest láka pivárov aj rodiny s deťmi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Malé pivovary, pečený býk a kulinárske majstrovstvo skúsených šéfkuchárov už 20. júla na Bio farme Charolais v Podkylave.

[singlepic id=44930 w=320 h=240 float=left]Bohatú pivnú chuťovú rôznorodosť na Slovensku nanovo budujú najmä malé, či reštauračné pivovary osmc 다운로드. Okrem slovenských pivovarov Urpiner, Kaltenecker, Sessler, Patrónsky pivovar, Stupavar a Bozen sa o zážitok postarajú aj výnimočné pivá zo škótskeho pivovaru BrewDog, ako aj osvedčené belgické a anglické piva z portfólia Preškorskej pivotéky, či chuťovky z Kočovného pivovaru Hellstork a českých pív vďaka senickému Sklep Pubu 토 도우 다운로드. Načapovať si ich budete môcť dať do originálnych pohárov s logom festivalu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tohtoročnou novinkou festivalu Adamfest sú pivné koktaily v podaní someliera so širokým záberom Tomáša Šajgala 인스타 다운로드. Návštevníci budú môcť okrem grilovaných mäsových chuťoviek skúsiť aj chuť pečeného býka, chovaného ekologickým spôsobom na farme Charolais v Podkylave hp unix 다운로드.

Okrem sprievodných akcií a pivných súťaží môžu návštevníci využiť aj jazdu na koni alebo koči. Adamfestom bude návštevníkov svojimi trefnými poznámkami sprevádzať skúsený moderátor Laco Eliáš 미확인 다운로드.

Program:

9:00  Otvorenie festivalu

10:00 – 12:00 Predstavenie pivovarov

13:00 – 15:00 Premietanie filmov – filmové chyby v stodole

14:00 – 16:30 Pivné súťaže

18:00 – 19.30 skupna SEXIT

21:30 – Záver festivalu

Sprievodné atrakcie: jazda na koni v jazdiarni alebo pre skúsených jazdcov v teréne, obhliadka pasienkového areálu na koči alebo konskom voze gpu tweak 다운로드.

[nggallery id=2387]

Text a foto: Tlačová správa

REKLAMA