Úvod Blogy Prečo je „mať v …” dnes tak IN?

Prečo je „mať v …” dnes tak IN?

Niekedy sa zamýšľam nad tým, ako sa v budúcnosti ľudia budú pozerať na dobu, v ktorej teraz žijeme. Aký prívlastok asi tak dostane 차임벨 다운로드? Určite to bude doba informácií, keďže sme schopní absorbovať množstvo poznatkov jediným stlačením „Enteru“.

SAMSUNG

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Napadá mi hneď viacero prívlastkov iného významu 시를 잊은 그대에게 다운로드. Napríklad doba ignorancie, agresivity, pohŕdania a absolútneho nezáujmu o okolie. Či sú to už vzťahy medzi ľuďmi alebo k prostrediu okolo nás Genuine for Windows 7. Systematické a dlhodobé pôsobenie „mainstreamu“ na spoločnosť z nás často robí egoistické trosky.

Darmo, súčasnosť nás učí báť sa a pritom sa starať iba o seba 창조의 법칙 다운로드. Nevážime si nič, čo má hodnotu, ani prácu druhých. Pred niekoľkými týždňami sme organizovali brigádu na Lide, ktorej výsledkom bolo niekoľko vyrobených smetných košov a lavičiek z časti grantu, ktoré získalo naše občianske združenie Pro Civitate 트위치 동영상 다운로드. Napriek tomu odpadky nekončia v košoch, ale sú porozhadzované po zemi. Asi sa potom lepšie opeká, keď v ohnisku miesto dreva horia plastové, či sklenené fľaše 엠씨더맥스 전집 다운로드. Dokonca zmizla aj jedna z lavičiek.

SAMSUNG

Možno už „sedí“ v záhrade nejakého „turistu“, ktorý sa po Lide beztrestne napriek zákazu premáva na aute alebo bolo ozaj málo dreva na opekanie 이누야샤 완결편 게임 다운로드. Čo už. Tí, ktorí by si na Lido ozaj radi prišli oddýchnuť, im za to určite poďakujú. Kamarát sa ma pri tomto zistení opýtal: „Má zmysel v Piešťanoch vôbec niečo robiť?“ Ja som odpovedal, že určite, ale treba čo najviac zapájať verejnosť Mamma Mia1 download. Ľudia si začnú veci skutočne vážiť až potom, keď sami niečo spravia pre dobrú vec. Nedávno som v tejto súvislosti napísal blog o tom, že každý z nás môže pomôcť k tomu, aby sa okolie menilo k lepšiemu Sandol Gothic download.

Reakcie boli rôzne, od súhlasných, až po také, že ľudia nemienia robiť niečo zadarmo alebo, že som nositeľom radu socialistickej práce 미래에셋 증권 hts 다운로드. Z toho mi vyplýva iba jedno. Zjavne sme si zle vysvetlili demokraciu a kapitalizmus. Tieto totiž nespočívajú v tom, že našou jedinou starosťou je, aby sme my boli „v pohode“, ale aj to, aby sme všetci prispievali k vytváraniu pozitívnych vecí a vzťahov medzi sebou.

Text: Jozef Malík

REKLAMA

bike-centrum

REKLAMA