Úvod Blogy Pozor na podvodníkov

Pozor na podvodníkov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri dverách zazvoní mladý muž. Pekne vyzerajúci, nahodený. „Dobrý deň. Zastupujem spoločnosti ZSE a SPP 퍼펙트 월드 다운로드. Viete o tom, že zo zákona máte nárok na lepšiu cenu. Platí to už od januára, ja vám to viem vybaviť.“


No to iste pomyslel som si Sketch Crack. Ďalší, čo skúša obalamutiť naivných a napokon by to skončilo podpisom nevýhodnej zmluvy s úplne iným dodávateľom. Zhodou okolností som bol deň pred návštevou tohto pána v zákazníckom centre SPP riešiť zníženie zálohových platieb a aktualizovať zmluvu 13-hour download. O zmene ceny nepadlo ani slovo. Druhým faktom, ktorý svedčil o jeho hre, bola skutočnosť, že nevedel, že nie som zákazníkom ZSE. Ak by zastupoval túto spoločnosť, iste by mu dali zoznam klientov, ktorých má osloviť internet attachments. Pekne som ho vypoklonkoval a poslal kade ľahšie. Keďže videl, že netrafil na toho správneho a čakal skôr dôchodcu, ktorý mal byť dopoludnia doma, veľmi ani neprotestoval a vyparil sa Russen Crack.
Nedalo mi to a zavolal som ešte na infolinku SPP. Bol som zvedavý či predsa len nevyužívajú aj priame oslovenie zákazníkov. Dozvedel som sa, že informácia o znižovaní ceny zo zákona prostredníctvom človeka, ktorý príde k vám domov je nezmysel, ale že návšteva ich človeka je momentálne možná Sesse download. Plynári totiž aktuálne ponúkajú aj elektrinu. Na „podomový“ predaj využívajú firmu Luna. Ak máte pochybnosti o dôveryhodnosti človeka, ktorý vás navštívil, stačí zavolať na infolinku, kde majú mená všetkých predajcov a môžete si ich overiť 윈도우 글꼴 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zhodou okolností som v ten večer hovoril aj s Jánom Orlovským zo ZSE, ktorý potvrdil, že ich spoločnosť podomový predaj nevyužíva 오목 게임 다운로드.  Navyše upozornil, že ak vám niekto ponúkne zľavu 10 percent z ceny elektriny, treba si uvedomiť, že je to len zľava so samotnej komodity. Zhruba 50 percent ceny elektriny tvoria rôzne poplatky za distribúciu a ďalšie veci, ktoré sú fixné pre všetkých predajcov 아오오니 2 0 영화 다운로드. Čiže ak niekto ponúka zľavu na elektrinu, tak len z ceny samotnej elektriny, čiže z polovice celkovej ceny. Pri prezentácii to však vyznieva oko desať percent z celkovej ceny 아롱체 다운로드. Ďalším problémom vraj bývajú vysoké pokuty za akékoľvek porušenie zmluvy. Oplatí sa preto čítať aj to čo je v zmluve malými písmenkami.

Odporúčam dať si pozor na podobných špekulantov a upozorniť na nich aj starších ľudí. Evidentne to totiž skúšajú v lokalitách a v denných hodinách, keď je predpoklad, že doma budú hlavne starší, ktorí sa nechajú ľahšie obalamutiť.

REKLAMA

Autor: Tomáš Hudcovič

REKLAMA