Úvod Blogy Andrej Klapica Blog Andreja Klapicu: Oznam

Blog Andreja Klapicu: Oznam

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Milí obyvatelia Piešťan,

upozorňujeme, že počas nasledujúceho víkendu sa na Piešťanskom letisku uskutoční festival redhat 다운로드. Z tohto dôvodu predpokladáme zvýšenú hlučnosť, s veľkou pravdepodobnosťou aj v nočných hodinách, zvýšený pohyb mladých ľudí po meste a znečistenie priestorov v okolí letiska 울티마온라인 다운로드. Prosíme Vás o pochopenie. Za prípadné vzniknuté nepohodlie vo vašich príbytkoch z dôvodu konania festivalu sa ospravedlňujeme.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mesto Piešťany

Takýto, alebo podobný oznam zo strany mesta mi chýba Rune's Children. Oznam, z ktorého by bol badať záujem mesta o to, aby sa tu jeho obyvatelia cítili príjemne.

Ide koniec týždňa a v piatok večer by som si rád posedel v záhradke, vychutnával letnú vôňu ovzdušia a v tichu odpočíval 민물장어의 꿈 다운로드. V sobotu večer by som chcel pozvať priateľov na posedenie v altánku. Pravdepodobne nič z toho sa nebude dať uskutočniť. Prečo? Lebo bude festival Tomb Raider! Hluk pri poslednom festivale bol neznesiteľný. Tak ako aj počas iných „našich“ festivalov budem musieť zostať v dome za poriadne zatvorenými oknami, aby sa ku mne nedostala tá vtieravá masa zhutneného hluku bubnov, gitár a revu 세븐나이츠 누적 다운로드.

Asi mi chýba trochu tolerancie… Ale na druhej strane prečo by som mal skoro každý víkend tolerovať zábavu dvadsať ročných, ktorí v pohode dospia to, čo cez víkend zameškali, lebo nemusia ísť do práce, alebo napr ms Office 2016. starať sa o rodinu? A vôbec, kto tu stále povoľuje narúšanie nočného pokoja? Doteraz som považoval Piešťany za pokojné kúpeľné mesto. Je síce pravda, že len z kúpeľných hostí asi nevyžijú a možno budú musieť zameranie svojho cestovného ruchu diverzifikovať a robiť niečo, čo sem pritiahne viac návštevníkov One. Najlepšie bohatých. No, uvidíme ako sa budú ďalej vyvíjať…

Sem tam je počuť, že v Piešťanoch sa nič nedeje OneWord. Asi to začuli aj kompetentní. Ale ak si myslia, že dokážu týmto neprajníkom, že v Piešťanoch sa niečo deje tým, že vytvoria hluk, tak je to „bída“ 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드.

REKLAMA