Úvod Blogy Marketingové praktiky vládnej strany sú čoraz viac populárnejšie aj v Piešťanoch

Marketingové praktiky vládnej strany sú čoraz viac populárnejšie aj v Piešťanoch

REKLAMA
Krojovaný Anna Bál 2020

Gertrúda Mrázová, Juiliet Presley a mnohé ďalšie zaujímavé mená začali v poslednej dobe zaplavovať facebookové stránky our story. Nebolo by na tom  nič zvláštne,  ak by tieto osoby aj skutočne existovali a založili si profil pre svojich virtuálnych priateľov 오라클 xe 다운로드. Tu je však cieľ zrejme úplne odlišný.

2015-03-30 09.09.52

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

REKLAMA

kia-042015-500

Založiť účet, stiahnuť si falošnú fotku, pridať si zopár priateľov, najlepšie Piešťancov, aby sa profil tváril ako pravý a aktivity môžu začať Download Albata. Úloha je úplne jasná, obhajovať kroky jednej strany a čo najviac kritizovať stranu druhú. Je potrebné, za každú cenu sa snažiť strhnúť verejnú mienku v prospech objednávateľa 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Praktiky, ktoré už dlhú dobu obľubuje a vo veľkej miere využíva hlavne súčasná vládna strana, sa stali veľmi populárne už pred poslednými voľbami aj u nás v Piešťanoch 후레자식 다운로드. Niekto by si myslel, že po voľbách aktivita poľaví, ale opak je pravdou.

P.S. Súvislosť medzi účasťou bývalej šéfredaktorky TV Karpaty, súčasnej hovorkyne mesta na školení „Internet marketing II, propagácia na Facebooku a sociálnych sieťach zo dňa 17.02.2015“ platenú z mestského rozpočtu, je asi len čisto náhodná 즐거운 사라 다운로드. Je to logické, spravovať toľko Facebookových profilov, pritom písať články Radnice, ďalej do súkromných inzertných novín Naše Novinky, ktorých nákladné financovanie je zahalené rúškom tajomstva a súčasne „hovorcovať“ si vyžaduje značnú dávku zručnosti a pracovnej efektivity 고스트 11.5 다운로드.

 

Odkazy na podivné marketingové aktivity strany SMER

http://www.topky.sk/cl/10/1371977/Sokujuce-dokazy-marketingu-fanusikov-Smeru–Falosni-diskuteri-a-ukradnute-identity-

http://mono.sk/ukradnute-fotky-falosni-blogeri-aj-takto-sa-robi-marketing-v-prospech-smeru/

O periodiku Naše Novinky

http://omediach.blog.sme.sk/c/351101/Trh-zaplavili-nove-noviny-Propaguju-neznamu-stranu-TIP.html

http://www.sme.sk/c/7210813/neznama-strana-tip-ma-velku-kampan-a-nejasne-pozadie.html

http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise-150/prepojenie-medical-group-na-stranu-tip-635275

Jozef Malík

REKLAMA